Pazartesi , Haziran 25 2018

Kendisini Aldatan Eski Eşini Bıçaklayan Nagihan Karadere'nin Cezası Belli Oldu


Survivor yarışmasına katılan, hırsı ve başarısı ile milyonlarca kişinin tanıdığı bir isim haline gelen milli atlet Nagihan Karadere, yarışmadan döndükten sonra eşinin kendisini aldattığını öğrenmiş, eski eşini bıçakla omuzundan ve bacağından yaralamıştı. 

Nagihan Karadere’nin Survivor yarışmasında da sinirli tavırları dikkat çekerken, yaşanan bu olay uzun süre magazin gündemini işgal etmişti. Survivor Nagihan’ın eski eşini bıçakladığı için yargılandığı davada karar çıktı. Mahkeme Nagihan Karadere hakkında ne karar verdi? Nagihan Karadere kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli?

EŞİ YARIŞMADAYKEN ALDATMIŞTI
Survivor yarışmacısı Nagihan Karadere yarışmada olduğu sırada eşi Uğur Gökçe tarafından aldatılmıştı. Nagihan Karadere’nin eşi Uğur Gökçe sosyal medya üzerinden tanıştığı bir kadına çıplak fotoğraflarını göndermiş, kadın da bu fotoğraflar üzerinden şantaj yapmıştı. Bunun üzerine boşanma kararı alan Karadere daha sonra eşinden ayrılmıştı. 

KAVGA ÇIKINCA BIÇAKLADI
İddiaya göre Karadere, 8 Şubat’ta evden eşyaları topladığı sırada eşi Uğur Gökçe ile aralarında tartışma çıktı. Tartışma sonucunda Karadere eşini bıçakla yaraladı. Mahkeme Karadere’ye 3 bin TL para cezası verdi. Karadere’nin cezası mahkeme tarafından ertelendi. Uğur Gökçe ise kavga sırasında eşinin boğazını sıkıp tehdit ettiği iddiası ile 5 ay hapis cezasına çarptırıldı. Daha önce başka bir suçu bulunmayan Gökçe’nin cezası da mahkeme tarafından ertelendi. 

NAGİHAN KARADERE BU YIL YİNE SURİVOR’A KATILACAK
Nagihan Karadere daha önce katıldığı Survivor yarışmasında dikkatleri üzerine çekmişti. Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamada, Nagihan Karadere’nin bu yıl yine Survivor’a  katılacağı duyurulmuştu. 

About

Check Also

Eliz Sakuçoğlu “Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim”

Stil danışmanı olan ve pek çok ünlünün yanında çalışan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda çok özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir