Çarşamba , Temmuz 18 2018

Kılıçdaroğlu CHP’de Çatlak İstemiyor! “Onların Bu Partide İşi Yok”


CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara kongresinde parti üyeleri ile bir araya geldi ve burada hem hükümete eleştiride bulundu hem de kendi partililerine eleştirilerde bulundu. İşte haberin detayı…

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’da yapılan kongrede partilileri ile bir araya geldi ve çok sert açıklamalar yaptı. Öncelikle konuşmasında hedefine hükümeti alan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, yapılan soruşturmaları değerlendirdi ve belediyeler üzerden partiye baskı kurmaya çalıştıklarını ama hiçbir şeyden korkmadıklarını dile getirdi. Ayrıca iktidarın CHP’li belediyelere yaptığı bu soruşturmalar ile gündem değiştirmeye çalıştığını da sözlerine ekledi. 

ONLARIN BU PARTİDE İŞİ YOK 

Ankara’da partisinin kongresine katılan ve burada bir konuşma yapan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, hükümete yaptığı eleştirilerin yanı sıra kendi partililerini de eleştirdi. Belediyelere yapılan soruşturmalarla ilgili olarak ortaya atılan iddialara hiç kimsenin kulak asmaması gerektiğini söyleyen Kılıçdaroğlu, iktidarın amacının da bu olduğunu ve gündem değiştirmek olduğunu dile getirdi. 

Cumhuriyet Halk Partisi içerisinde bu dedikodulara kulak asanlara sert bir tepki gösteren Kılıçdaroğlu, kimsenin bu dedikodulara kulak asmamasını ve kulak asanların partide yerinin olmadığını söyledi. Partinin dedikoduya ihtiyacının olmadığını söyleyen Kılıçdaroğlu, bunu yapanların partiden ayrılmasını istedi ve Türkiye’nin dertlerine kulak kabartmaları gerektiğini dile getirdi. Ayrıca Kılıçdaroğlu, Türkiye’ni dertleriyle dertlenmeleri gerektiğini belirtti. 

About

Check Also

TBMM’de İlk Oturumu ve Yemin Törenini Deniz Baykal Yönetecek

Rahatsızlığı nedeniyle bir süredir siyasetten uzak falan ancak 24 Haziran seçimlerinde bir kez daha Antalya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir