Pazar , Haziran 24 2018

Kırklareli'den Yurda Girdi, Yavaş Yavaş İstanbul'a Geliyor!


Günlerdir devam eden aşırı sıcaklar bugün Kırklareli’de yerini aniden etkili olan sağanak yağışlara bıraktı. Sağanak yağış kentte 1 saat devam ederken, hayatı da olumsuz etkiledi. Hazırlıksız yakalanan vatandaşların ev ve iş yerlerini sular bastı. 

Aşırı sıcakların ardından serinleten haber Kırklareli’den geldi. Bugün Kırklareli’de bir anda başlayan ve 1 saat boyunca etkili olan sağanak yağış nedeniyle bazı vatandaşlar iş yeri ve otobüs duraklarına sığındı.

VATANDAŞLAR HAZIRLIKSIZ YAKALANDI
Bir çok mahallede yağış nedeniyle su birikintileri oluştu. Yayalar, yağış nedeniyle oldukça zor anlar yaşarken Özgürlük ve Demokrasi Meydanında su birikintisi nedeniyle zaman zaman trafik de durma noktasına geldi. 

SOKAKLARI SEL ALDI
Su birikintisi nedeniyle trafikte ilerlemekte zorlanan sürücüleri polis ekipleri uyardı. Özellikle Pınar ve İstasyon mahallelerinde bazı ev ve iş yerlerini su bastı. Su basan ev ve iş yerlerinde Kırklareli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından çalışmalar devam ediyor. 

YARIN AKŞAMA KADAR YAĞIŞLAR DEVAM EDECEK
Meteoroloji Müdürlüğünden alınan son bilgilere göre Kırklareli’de sağanak yağış aralıklarla yarın akşam saatlerine kadar sürecek. 

 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir