Cuma , Haziran 22 2018

Kıvanç Tatlıtuğ Çağatay Ulusoy'u Savundu: “Yanındaki Benim Baldızım”


Geçtiğimiz günlerde yanında bir güzelle görüntülenen Çağatay Ulusoy’un yeni sevgilisi olduğuna dair haberler çıkmıştı. Konu hakkında açıklama Kıvanç Tatlıtuğ’dan geldi. 

Çağatay Ulusoy’un Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’le yaptığı Bodrum tatili sırasında yanında genç bir kadınla görüntülenmesi magazin basınında yeni aşk iddialarını gündeme getirmişti. Kıvanç Tatlıtuğ, yakın arkadaşı Çağatay Ulusoy hakkında gündeme gelen bu iddialar üzerine bir açıklama yaparak, o kızın Çağatay’ın sevgilisi olmadığını söyledi. 

‘O KIZ BENİM BALDIZIM’
Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy tatillerini birlikte Bodrum’da geçiriyor. Önceki gün Yalıkavak Pal Marina’da Yunanistan’a geçmek için pasaport işlemleri yapan yakın dostlar, kameralara yakalandı. Çağatay Ulusoy free-shop alışverişine giderken, Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti teknede bekliyordu. Bu sırada Çağatay Ulusoy’a eşlik eden esmer güzelinin ise genç oyuncunun sevgilisi olduğu iddia edilmişti. Bu iddialar üzerine Çağatay Ulusoy’dan henüz bir açıklama gelmezken, Kıvanç Tatlıtuğ açıklama yaptı. Yakışıklı oyuncu, Çağatay Ulusoy’un yanında görüntülenen kişinin kendisinin baldızı olduğunu ve devam eden bir ilişkisi olduğunu söyledi. 

 

About

Check Also

Eliz Sakuçoğlu “Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim”

Stil danışmanı olan ve pek çok ünlünün yanında çalışan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda çok özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir