Cumartesi , Temmuz 21 2018

Kıvanç Tatlıtuğ Muhasebecisi Tarafından Dolandırıldı! “Kendisine Ulaşılamıyor”


Ünlü sanatçı Kıvanç Tatlıtuğ, kendisini 3,5 milyon lira dolandırdığını iddia ettiği muhasebecisi hakkında şikayetçi oldu ve muhasebecisine ulaşılamadığını söyledi. İşte detaylar…

Ünlü sanatçı Kıvanç Tatlıtuğ’un muhasebecisi tarafından tam 3,5 milyon lira dolandırıldığı iddiaları gündeme bomba gibi düşerken, iddiaları ise gerçek olduğu ortaya çıktı ve Tatlıtuğ, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na gidip muhasebecisi hakkında şikayetçi oldu. Muhasebecisi Erdal D.’nin kendisini dolandırdığını belirten Tatlıtuğ, hem kendisinin mağdur olduğunu hem de devletin zor durumda kaldığını söyledi. Gerekli açıklamaları yaptığını söyleyen Tatlıtuğ, mağduriyetinin giderilmesi için önümüzdeki günlere bakması gerektiğini sözlerine ekledi. 

MAALESEF İNSAN GÜVENİYOR 

Muhasebecisi olan Mali Müşavir Erdal D.’ye güvendiğini ancak güveninin boşa çıktığını belirten ünlü sanatçı Kıvanç Tatlıtuğ, yaşadığı olayın herkesin başına gelebilecek bir şey olduğunu söyledi. Bu zamana kadar yaşadığı olayın çoğu kişinin başına gelmiş olabileceğini de belirten Tatlıtuğ, detayları ise daha sonra açıklayacağını belirtti. 

Bunun yanı sıra ciddi bir meblağ kaybı olduğunu da doğrulayan ancak kendi ağzından bir rakam vermeyen Kıvanç Tatlıtuğ, incelemeye tabii tutulduğunda olayın gerçek yüzünün ortaya çıktığını sözlerine ekledi. Ayrıca Tatlıtuğ, “Rakam konuşmayalım. Ciddi bir meblağ mağduriyetim var. İncelemeye tabi tutulduğum zaman farkına vardık bir takım ciddi sıkıntılar olduğunu. Gerekli tüm dosyalarımızı ve evraklarımızı toparlayıp sayın savcımıza şikayetçi olarak geldik. Şimdi gidiyoruz.” dedi.

Haberin Kaynağı: Aypi Cast Ajans – www.aypiajans.com 
 

About

Check Also

Tutuklanan Ünlü Şarkıcının Telefonundan Terörist Karayılan ile Fotoğrafları Çıktı

Edirne’ye HDP nin seçim çalışmaları için gelen ve burada tutuklanan Hozan Cane adı ile bilinen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir