Pazartesi , Haziran 25 2018

Kız Kaçıran Oğluna Sinirlenen Baba, Sandalyeye Bağlayıp Kulağını Kesti!


Kars’ın Selim ilçesinde yaşayan genç, internetten tanıştığı kızı Ankara’dan kaçırıp eve getirince olanlar oldu. Bu duruma çok sinirlenen baba, eşini, iki oğlunu ve kaçırılan kızı sandalyeye bağladı. 

Kars’ın Selim ilçesinde ailesi ile birlikte yaşayan M.E.Y. isimli genç Ankara’daki H.A’yi ile internetten tanıştı. Genç kızla konuşan M.E.Y. sevgilisini evlenmek için Kars’ın Selim ilçesinde bulunan evine getirdi. 

HEPSİNİ SANDALYEYE BAĞLADI
Oğlunun kız kaçırdığını duyunca çılgına dönen bana D.Y. eşi H.Y. ve iki oğlunu evde bir sandalyeye bağladı. Önce kız kaçıran oğlunu darp eden baba, ardından da sağ kulağını bıçakla kesti. M.E.Y, evden kaçarak canını kurtarmak için jandarmaya sığındı. 

HASTANEDE TEKRAR DİKİLDİ
Jandarma tarafından çağrılan ambulans ile Kars Harakani Devlet Hastanesine kaldırılan M.E.Y’nin kesilen kulağı yerine dikildi. Olayla ilgili olarak soruşturma başlatan jandarma ekipleri baba D.Y’yi gözaltına aldı. 

 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir