Cuma , Haziran 22 2018

Kızını Taciz Eden 70'lik Sapığın Oğlunu Karakolun Önünde Döner Bıçağı ile Kovaladı!


Hatay’da bir baba, kızını taciz eden 70 yaşındaki adamın oğlu ile emniyetin önünde karşılaştı. Çılgına dönen baba, döner bıçağıyla tacizci adamın oğlunu kovalamaya başladı. 

Hatay’ın İskenderun ilçesinde, 70 yaşındaki V.D.’den kız çocuğunu taciz ettiği iddiası ile şikayetçi olundu. Gözaltına alınan adamın oğlu ile Taciz edildiği iddia edilen kızın babası emniyetin önünde karşılaşınca öfkeli baba döner bıçağı ile kovalamaya başladı. Çevredeki güvenlik kameraları o anları saniye saniye kaydetti. 

16 YAŞINDAKİ KIZI TACİZ ETTİ
İskenderun’da meydana gelen olayda 70 yaşlarındaki V.D.’nin kendisini taciz ettiğini ailesine anlatan 16 yaşındaki G.Ç, ailesi ile birlikte İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek şikayetçi oldu Polis ekipleri V.D.’yi gözaltına alarak emniyete getirirken, emniyet müdürlüğünde taraflar karşı karşıya geldi. Bu sırada çıkan arbedede 16 yaşındaki kızın ismi henüz öğrenilemeyen babası karakolun önünde döner bıçağı ile V.D.’nin oğlunu kovalamaya başladı. Bir anda başlayan arbede büyüyünce polis ekipleri havaya ateş açarak kalabalığı dağıttı. Bu sırada yaşananlar, çevrede bulunan güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. 

 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir