Çarşamba , Temmuz 18 2018

Kocaeli'nde Korkunç Olay! 5 Yaşındaki Çocuğu Darp Edip, Boğazını Kestiler!


Kocaeli’nde sokak ortasında vücudunda darp izleri ve boğazında kesik olan 5 yaşında çocuk bulundu. Hareketsiz halde yerde yatarken bulunan çocuk hastaneye kaldırıldı. 

Kocaeli’nin Kartepe İlçesinde 5 yaşındaki bir çocuk sokakta hareketsiz halde yatarken bulundu. Vücudunda dayak izleri, boynunda da kesik bulunan çocuk, sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırılarak yoğun bakıma alındı. 

VATANDAŞLAR HAREKETSİZ BULDU
Kartepe Maşukiye’de yaşanan korkunç olayda, 5 yaşındaki Abdulmalik Keskingöz yoldan geçen vatandaşlar tarafından sokakta hareketsiz halde yatarken bulundu. Vatandaşlar çocuğun vücudunda darp ve boynunda kesik izleri olduğunu görünce durumu hemen sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. 

YOĞUN BAKIMA ALINDI
112 acil ekipleri olay yerinde küçük çocuğa ilk müdahaleyi yaptı. Daha sonra Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan çocuk, burada yoğun bakıma alındı. Abdulmalik Keskingöz’ün babası da haberi alarak olay yerine geldi. Kartepe İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından küçük çocuğu bu hale getirenlerin yakalanması için çalışma başlatıldı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. 

 

About

Check Also

Adnan Oktar’ın Villasına Giren Polisler 127 Kamerayı Görünce Şok Oldu

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik İstanbul merkezli 5 ilde düzenlenen operasyonlarda önemli gelişmeler yaşanmaya devam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir