Cumartesi , Ağustos 4 2018

Kocaeli’nde Otobüste Başını Sevgilisinin Omzuna Koydu Diye Dayak Yediler


Kocaeli’nde üniversite öğrencisi iki sevgili yolcu otobüsünde giderken, bir tanesi başını diğerinin omzuna koydu. Bunu gören yolculardan birisi ise öğrencilere saldırdı ve darp etti. Ardından da öğrenciler otobüsten indirildi. İşte detaylar…

Kocaeli Üniversitesi’nde öğrenci olan Yağız Berke Birtane sevgilisi olan Rozerin Aykul ile geçtiğimiz 8 Aralık tarihinde bir yolcu otobüsüne bindiler. Yolcu otobüsünde giderken ise Yağız Berke Birtane, bir ara başını sevgilisinin omzuna yasladı. O başını sevgilisinin omzuna yasladıktan sonra hiç beklemedikleri bir olay ile karşı karşıya kaldılar ve arka tarafta oturduğu yerden kalkıp gelen bir kişi, kendisinin çoluk çocuğu olduğunu ve kendilerini düzeltmelerini istedi. O sırada ise gençlere yumruk attı.

BİR ANDA SALDIRDI

Hem gençlere karışan hem de yumruk atan saldırgan daha sonra ise öğrencilerin tepki vermesi üzerine onlara saldırdı ve darp etti. Darp esnasında ise yanında bulunan eşinden bıçak istediği de iddia edildi. Otobüsün içi bir anda karışırken, şoför ise olayın büyüdüğünü görünce çözümü öğrencileri otobüsten indirmekte buldu.

Otobüsten indirilen iki genç öğrenci hemen hastaneye gittiler ve darp raporu alıp savcılığa giderek kendilerine saldıran şahıs hakkında şikayet dilekçesi verdiler. Saldırgan hakkında şikayetçi olunmasının ardından ise emniyet güçleri şahsın kısa sürede yakalanması için çalışma başlattı ve olayla ilgili de soruşturma başladı.

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir