Pazartesi , Temmuz 16 2018

Kocasını Öldüren Gelinden Şok Sözler! “Kayınpederim Koynuma Gir Dedi, Kaynanam Güldü”


 İstanbul Esenyurt’ta eşini tartıştığı sırada bıçaklayarak öldüren İlknur A., mahkemedeki savunmasında şok sözler kullandı ve kayınpederinin kendisinin koynuna girmesini söylediğini ve kaynanasının da buna güldüğünü dile getirdi. İşte detaylar…

İstanbul’un Esenyurt İlçesi’nde ikamet eden ve evlendikten sonra kocasının ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan İlknur A., eşi Sinan A. ile sürekli olarak ayrı eve çıkma konusunda tartışma yaşıyordu. Yine bu konular yüzünden tartışan İlknur A., eline geçirdiği bıçak ile kocasını bıçakladı ve öldürdü. Ardından da tutuklanan İlknur A., ağırlaştırılmış müebbet istemiyle hakim karşısına çıktı.

MAHKEMEDE ŞOK SÖZLER

Bakırköy 15. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada ise İlknur A., hakim karşısına çıktı ve mahkemede şok eden sözler kullandı. Mahkemede eşi ile yine ayrı eve çıkma meselesinden bir tartışma yaşadıklarını söyleyen İlknur A., daha sonra eline geçirdiği bıçak ile kocasını öldürdüğünü söyledi. Hedefinin ise kendisini öldürmek olduğunu dile getiren İlknur A., bıçağın bir anda eşine saplandığını söyledi.

İlknur A. bu açıklamalarının yanı sıra, Ramazan Ayı’nın 10. gününde kayınpederinin kendisinin koynuna girmesi yönünde bir laf söylediğini ve bu lafa ise kayınvalidesinin güldüğünü söyledi. Yaşadığı bu olayı ise kendi ailesine anlattığını ancak ailesinin kocası ile arasında çözmesi gerektiğini söylediğini ifade etti. Mahkeme heyeti ise duruşmayı ertelerken, İlknur A.’nın tutukluluk hali devam etti.

About

Check Also

Ak Parti’den Son Dakika Bedelli Askerlik Açıklaması

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Merakla beklenen bedelli askerlik konusunda son dakika açıklaması yaptı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir