Cuma , Ağustos 3 2018

Komadaki Schumacher’in Doktoru İyileşme Şansı Çok Az


Schumacher’in Doktoru Belçikalı ünlü nörolog, uzun süreden beri büyük Rehabilitasyon uğraşları verdiklerini ancak Buna karşın Schumacher’in gelişiminin çok yavaş olduğunu söyledi. Zamanın aleyhlerine istediğini söyleyen ünlü nörolog, Schumacher’in tamamen iyileşme şansının çok az olduğunu dile getirdi.

Eski Formula 1 pilotu Michael Schumacher’in sağlık durumuyla ilgili Belçikalı ünlü nörolog Steven Laureys,  açıklama yaptı. Michael Schumacher,  bundan 4,5 yıl önce Fransa’nın alpleri’nde kayak kazası geçirmiş daha sonra yarı bitkisel hayatta Rehabilitasyon sürecine başlamıştı. Ancak Belçikalı ünlü nörolog Yıldız pilotla ilgili umut veren ifadeler kullanmadı.

“ANCAK KISA SÜREDE İYİLEŞME MÜMKÜNDÜ”

Medikal açıdan artık Michael Schumacher’in komada olmadığını söyleyen ünlü nörolog, kovanın en fazla birkaç hafta süren bir süreç olduğunu komadan çıkıp da iyileşmenin ancak kısa bir zaman içerisinde mümkün olabildiğini söyledi.  Bu tamiratı beynin bir yılda veya daha uzun sürede de yapabildiğini söyleyen ünlü nörolog,  Cumayeri büyük Rehabilitasyon çalışmalarına karşın gelişiminin çok yavaş olduğunu ve durumunun tut zor olduğunu dile getirdi. Michael Schumacher’in Olduğu gibi ciddi vakalarda beynim bu kadar tahribadı uğradığı durumlarda entellektüel iyileşmenin olası olmadığını söyleyen ünlü nörolog, zamanın aleyhlerinde işlediğini ve Michael Schumacher’in tamamen iyileşmesinin çok zor olduğunu söyledi.

4.5 YILDIR KOMADA

Fransa’nın harflerinde Yaklaşık 4 buçuk yıl önce kayak kazası geçiren ünlü ev 1 pilotu Michael Schumacher o günden bu yana komada. Bugün doktorundan gelen açıklama ise Schumacher hayranlarını çok üzdü.

About admin

Check Also

Son Şampiyon Almanya Dünya Kupası’nda Havlu Attı

Dünya Kupasının son şampiyonu Almanya,  Rusya’da düzenlenen 2018 Dünya Kupası son maçında havlu attı. Güney …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir