Çarşamba , Haziran 20 2018

Komşusuyla Yatakta Basılan Vicdansız Anne Oğlunu Boğarak Öldürdü


Sakarya’da komşusu ile kocası evde yokken yatakta 1 yaşındaki oğluna yakalanan vicdansız anne, ilişkiye girdiği adam ile oğlunu boğarak öldürdü. İşte detaylar…

Sakarya’nın Karasu İlçesi’nde ki Stat Caddesi’nde bulunan bir apartmanda oturan Zeynep K., kocasının evde olmadığı bir zamanda komşusu olan K.Y’yi eve aldı ve onunla ilişkiye girdi. Ancak o K.Y ile birlikte yataktayken 11 yaşında olan oğlu N.T.K tarafından basıldı. Oğlunun kendilerini yatakta basmasının ardından ise paniğe kapılan vicdansız anne ve komşusu K.Y, küçük çocuğu yastıkla boğdular ve öldürdüler.

KENDİSİ TESLİM OLDU

Yaşanılan bu vahşet sonrasında karakola giderek ifade veren ve teslim olan Zeynep K., ilk ifadesinde olayı bu şekilde anlatmamış ve çelişkili cümleler kullanmıştı. Bundan şüphelenen ekipleri ise daha sonra komşusu K.Y’yi de gözaltına aldı ve onunda ifadesi alındı. Zeynep K. ise verdiği ikinci ifadesinde her şeyi anlattı ve yatakta basıldıkları için çocuğunu boğduklarını söyledi.

Küçük çocuğun boğulduğu ilk söylediği anda ise polis ekipleri, sağlık ekipleri ile beraber eve gittiler ve evden alınan küçük çocuk hastaneye kaldırıldı. Hastanede geri döndürmek için her ne kadar müdahale yapılsa da kurtarılamadı. Katil zanlısı anne ve komşusu K.Y’nin ise emniyette işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.  

 

About

Check Also

Televizyon Programlarına Bile Çıkan Sahte Profesör Gözaltına Alındı

Televizyon programlarına çıkan, on binden fazla beyin ameliyatı yaptığı iddia edilen, ancak lise mezunu olduğu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir