Pazartesi , Temmuz 23 2018

Kontrolden Çıkan TIR Evin İçine Girdi


Elazığ’da büyük bir faciadan dönüldü! Karayolu üzerinde şoförün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu TIR önce tali yola sonra da eve girdi. Evde kimsenin olmaması ise faciayı önledi. İşte detaylar…

Elazığ’da tam anlamıyla büyük bir faciadan dönüldü! Mehmet Aslantaş 44 PS 466 plakalı TIR ile Elazığ-Malatya karayolu üzerinde ilerliyordu ve Malatya tarafına doğru gidiyordu. Ancak karayolunun 25. kilometresinde bulunan Pirinçcik mevkiisinde Mehmet Aslantaş TIR’ın direksiyon hakimiyetini kaybetti.  Direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucunda ise TIR ilk önce tali yola saptı, ardından da yol kenarında bulunan eve çarptı ve TIR’ın kabin bölümü komple evin içerisine girdi.

FACİADAN KIL PAYI KURTULDULAR

Kazanın meydana gelmesinin ardından ise bölgedeki vatandaşlar hemen kaza yerine koşturdu ve yardım için hemen sağlık ekiplerine haber verdiler. Olay yerine ise kısa sürede çok sayıda itfaiye, AFAD ve Jandarma ekipleri geldi. Yaklaşık olarak yapılan bir saatlik çalışmanın ardından ise TIR’ın kabin bölümünde sıkışan şoför Mehmet Aslantaş çıkartıldı ve hemen hastaneye götürüldü.

Bunu yanı sıra TIR’ın çarptığı evin sahibinin ise Mustafa Ayçiçek olduğu ve Ayçiçek’in kazadan hemen hemen 10 dakika önce ailesi ile yemek yiyip evden çıktığı öğrenildi. Jandarma ekipleri ise kaza yerinde incelemelerde bulundu ve kazayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı. 

About

Check Also

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Tıp Fakültesinde Dehşet Anları!

Sağlık personellerine şiddetin ardı arkası kesilmiyor. Dün gece de Şanlıurfa Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir