Pazartesi , Temmuz 23 2018

Konya’da İğrenç Olay! Yaşlı Adam Komşusunun Çocuğunu Taciz Etti


 Konya’da koşusunun 10 yaşındaki çocuğuna İngilizce dersi verme bahanesiyle eve çağıran 70 yaşındaki adam, iddialara göre kız çocuğuna cinsel tacizde bulundu. Çıkarıldığı mahkemece de 8 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı. İşte detaylar…

Konya’da iğrenç bir olay meydana geldi! Konya’nın Selçuklu İlçesi’nde yer alan Cumhuriyet Mahallesi’nde geçen sene Ağustos ayında 10 yaşındaki G.H, İngilizce dersi konusunda yardım almak için komşuları olan 70 yaşındaki İshak S.’den yardım istedi. İshak S. ise komşularının kızını eve davet etti ve küçük kızı eşi uyurken iddialara göre balkona çıkartıp dudağından öptü ve sonra da elle tacizde bulundu. Yaşlı adamın yanından ayrılan ve daha sonra eve giden küçük kız ise durumu ailesine anlattı ve ailesi de hemen İshak S.’den şikayetçi oldu.

BİRAZ ABARTILDI

Olay sonrası gözaltına alınan İshak s. ise emniyette verdiği ifadede böyle bir şeyin olmadığını ve ders çalıştırması bittikten sonra küçük kızın kendisine sarıldığını, o esnada ise yanlışlıkla dudağından öptüğünü söyledi. İfadesinin ardından ise çıkartıldığı mahkemede tutuklandı ve cezaevine yollandı.

Konya 1. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından görülen davada ise İshak S. savunmasını yaptı ve böyle bir durumun olmadığını söyleyerek tüm iddiaları yalanladı. Suçlamaları kabul etmediğini ve olayın biraz abartıldığını söyleyen İshak S., beraat edilmesini istedi. Mahkeme heyeti ise İshak S.’ye “çocuğun cinsel istismarı” suçundan 8 yıl 4 ay hapis cezası verdi.

About

Check Also

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Tıp Fakültesinde Dehşet Anları!

Sağlık personellerine şiddetin ardı arkası kesilmiyor. Dün gece de Şanlıurfa Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir