Pazar , Temmuz 22 2018

Küçük Ufuk’un Cenazesinde Gözyaşları Sel Oldu


Hatay’ın Hassa ilçesinde Amanos Dağları eteklerinde kaybolan ve 8 gün sonra cansız bedenine ulaşılan 6 yaşındaki Ufuk Tatar’ın Cenazesi bugün Hatay Kırıkhan’da toprağa verildi. Cenaze töreni sırasında Ufuk’un anne babası ve yakınları güçlükle ayakta durabildi.

Hatay’ın Hassa ilçesinde babası ve amcası ile birlikte içme suyu almaya gittiği sırada Amanos Dağları eteklerinde kaybolan ve 8 gün sonra cansız bedeni bulunan 6 yaşındaki Ufuk Tatar’ın Cenazesi bugün Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde toprağa verildi.  Ufuk’un cenazesi sırasında babası ve annesi güçlükle ayakta durdu.

CANSIZ BEDENİ 8 GÜN SONRA BULUNDU

6 yaşındaki Ufuk Tatar ailesi ile birlikte yakınlarını ziyaret etmek için Arpalıuşağı Mahallesi’ne gitmiş ve burada kaybolmuştu.  Ufuk Tatarı arama çalışmaları 8 günde sonuç varmış ve küçük küçük çocuğun cansız bedenini ulaşılmıştı. Sert ve dik olan Kayalık bir bölgede bulunan Ufuk Tatar’ın cesedi Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü.

SON KEZ EVİNİN ÖNÜNE GETİRİLDİ

Küçük çocuğun cenazesi burada yapılan otopsinin ardından önce Kırıkhan ilçesinde özgürlük Mahallesi’nde bulunan Evlerinin önüne getirildi. Burada helallik alınmasının ardından 6 yaşındaki Ufuk’un cenazesi Yörükler Camii’ne götürüldü. Kılınan cenaze namazının ardından Ufuk Tatar’ın cenazesi Aydınlı Mahallesi Mezarlığı’nda toprağa verildi.

ANNE VE BABA GÜÇLÜKLE AYAKTA DURDU

Ufukta Tatar’ın cenaze töreni sırasında anne ve babası güçlükle ayakta dururdu. Ayrıca Ufuk’un ikizi de cenaze töreninde gözyaşlarına boğuldu.

About admin

Check Also

Adnan Oktar’ın Sorgusu Başladı, Suçlamaları Kabul Etmedi

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda ifade alımları bu sabah saatlerinde başladı. Alınan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir