Pazartesi , Temmuz 16 2018

Kulüpler Birliği Başkanı Dursun Özbek Oldu


Kulüpler Birliği’nin yeni başkanı Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek oldu. 

Kulüpler Birliği Vakfı’nın başkan seçimi bugün yapıldı. Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Kulüpler Birliği’nin yeni başkanı oldu. 

YARDIMCILARI DA BELLİ OLDU
Göksel Gümüşdağ’ın Kulüpler Birliği Vakfı başkanlığından ayrılmasının ardından bir açıklama yaparak 17 kulüp başkanının desteği ile çok önemli işler yaptığını ve artık göreve veda ettiğini söyledi. Bundan sonra da Kulüpler Birliği vakfının devam edeceğini söyleyen Gümüşdağ, TFF’ye ve kulüp başkanlarına kendisine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti. Gümüşdağ açıklamasının devamında, “Artık yeni başkanımız Dursun Özbek’tir. Feridun Tankut ve Şekip Mosturoğlu, yardımcı başkan olmuşlardır” ifadelerini kullandı. 

DURSUN ÖZBEK’TEN İLK AÇIKLAMA
Kulüpler Birliği Başkanlığı’na seçilen Dursun Özbek’ten de toplantı sonrasında ilk açıklama geldi. Özbek açıklamasında Göksel Gümüşdağ’ın görevi boyunca çok önemli işler yaptığına dikkat çekerek bu sayede futbolun marka değerinin beklenmedik seviyede yükseldiğini dile getirdi. Kendisine bu onurlu görevi layık gören kulüp başkanlarına da teşekkür eden Özbek, 1 yıl süre ile bu göreve seçildiğini, görevi boyunca futbolun sıkıntılarının aşılması için çalışacağını söyledi. 

 

About

Check Also

PFDK'dan Ceza Yağmuru

TFF yaptığı açıklama ile Süper Ligde oynanan karşılaşmalardaki olaylar nedeniyle 6 Süper Lig Kulübüne çeşitli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir