Cumartesi , Ağustos 4 2018

Lucescu’dan Beşiktaş’a Övgü Dolu Sözler! “Bayern’i Eleyebilirler”


A Milli Takım’ın teknik direktörü Mircea Lucescu, Beşiktaş’tan övgü dolu sözlerle bahsetti! Beşiktaş-Bayern Münih eşleşmesi hakkında açıklamalarda bulunan Mircea Lucescu, siyah beyazlı ekibin Bayern’i eleyebileceğini dile getirdi. İşte detaylar…

A Milli Takım’ın teknik direktörü Mircea Lucescu’dan Beşiktaş’a övgü dolu sözler! A Milli Takım’ın teknik direktörü Mircea Lucescu, Şampiyonlar Ligi’nde ki tek temsilcimiz olan Beşiktaş’ın Alman devi Bayern Münih ile eşleşmesi hakkında açıklamalarda bulundu. Beşiktaş’ın son derece tecrübeli bir ekip haline geldiğini belirten Lucescu, sanki yıllardır Avrupa’da top oynuyorlarmış gibi mücadele ettiklerini belirtti. Grup maçlarında oynadığı futbolu sergilediği takdirde Beşiktaş’ın Bayern Münih’i eleyebileceğini söyleyen Lucescu, “Beşiktaş’a tur için güveniyorum. Bunu başarabilecek güçteler.” ifadesini kullandı.

BURAYA TESADÜFEN GELMEDİLER

Beşiktaş’ın ortaya koyduğu futboldan övgü dolu sözlerle bahseden Mircea Lucescu, Beşiktaş’ın gruptan çıkmasının tesadüfen olmadığını belirtti ve tempolu bir futbol sergilediğini belirtti. Vodafone Park’ta Bayern’i müthiş bir taraftarın bekleyeceğini de sözlerine ekleyen Mircea Lucescu, “Vodafone Park’taki rövanş maçında Bayern Münih’i müthiş bir Beşiktaş seyircisi bekleyecek. O atmosferi iyi biliyorum. Beşiktaş’ı çalıştırdığım dönemlerde taraftarın büyük desteğiyle Avrupa’da büyük maçlar kazandık.” dedi.

Öte yandan son 16 turundaki bir diğer büyük eşleşme olan Real Madrid-Paris Saint German eşleşmesini de değerlendiren Mircea Lucescu, bu eşleşmenin Şampiyonlar  Ligi’nde ki erken final olduğunu belirtti.  

 
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir