15 yaşında 6 aylık hamile olan genç kızı programında ağırlayan Esra Erol gözyaşlarına hakim olamadı

6 aydır kayıp olan 15 yaşındaki genç kız, Esra Erol’un programına gelen istihbarat sonrasında ortaya çıktı. 6 aylık hamile olduğu öğrenilen genç kızı gören Esra Erol, gözyaşlarına hakim olamadı.

15 yaşında 6 aylık hamile olan genç kızı programında ağırlayan Esra Erol gözyaşlarına hakim olamadı

6 aydır kayıp olan 15 yaşındaki genç kız, Esra Erol’un programına gelen istihbarat sonrasında ortaya çıktı. 6 aylık hamile olduğu öğrenilen genç kızı gören Esra Erol, gözyaşlarına hakim olamadı. 15 yaşında olan ve 6 aydır haber alınamayan Özgenur Yolcu için babası Mikail Yolcu, Esra Erol’un programına başvurdu. Programa katılan Mikail Yolcu, kızının 21 yaşında olan Hakan Şenol tarafından Temmuz ayının 9’unda kaçırıldığını ve bir daha da kızından haber alamadığını açıkladı. Esra Erol’un programında gözyaşları içinde kızına çağrıda bulunan baba, kızına geri dön çağrısı yaptı.

Programda Duygusal Anlar Yaşandı

Bir süre sonra ise programa gelen istihbarat neticesinde genç kız bulundu ve programa getirildi. Programa geldiği anda duygusal anlar yaşanırken, genç kızın 14 yaşında nişanlandığı ortaya çıktı. Baba Mikail Yolcu, kızının kaçmasını engellemek amacıyla böyle bir şey yaptığını söyledi. Ancak Esra Erol, 14 yaşındaki bir kıza nişan yapılmasının doğru olmadığını söyleyerek tepki gösterdi.

Esra Erol Gözyaşlarına Hakim Olamadı

Programa getirilen 15 yaşındaki Özgenur Yolcu’nun 6 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Kaçırıldığında 14 yaşında olduğunu belirten genç kız, cinsel istismar sonucu hamile kaldığını dile getirdi. Genç kızın anlattıkları karşısında duygusal anlar yaşayan Esra Erol, ona ve karnına baktığında içi acıdığını söyledi ve gözyaşlarına hakim olamadı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@