40 yaşındaki oyuncu koronavirüsü yendi

Geride bıraktığımız günlerde koronavirüse yakalandığını duyuran 40 yaşındaki ünlü oyuncu Olga Kuylenko, sevenlerine müjdeli haberi verdi.

40 yaşındaki oyuncu koronavirüsü yendi

Geride bıraktığımız günlerde koronavirüse yakalandığını duyuran 40 yaşındaki ünlü oyuncu Olga Kuylenko, sevenlerine müjdeli haberi verdi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla virüsü yendiğini duyuran ünlü oyuncu tamamen iyileştim diyerek koronavirüse yakalanan diğer hastalara da umut oldu.

Testi Pozitif Çıktıktan Sonra Kendisini Eve Kapattı

James Bond filmiyle büyük bir hayran kitlesine ulaşan ünlü oyuncu Olga Kurylenko, geride bıraktığımız hafta sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla koronavirüs testinin pozitif çıktığını ve testin pozitif çıkmasının ardından kendisini eve kapattığını belirterek virüse yakalandığını açıklamıştı. Dün yeni bir paylaşım yapan ünlü oyuncu koronavirüs hastalığından kurtulduğunu söyledi.

Virüse Yakalanan Hastalara Umut Oldu

Sosyal medya hesabından çocuğuyla olan bir fotoğrafını paylaşan ve koronavirüsün semptomlarından tamamen kurtulduğunu duyuran ünlü oyuncu virüse yakalanan diğer hastalara umut oldu. İngiltere ve bazı ülkelerde kutlanan Anneler Günü dolayısıyla iyi dileklerini belirten ünlü oyuncu Olga Kurylenko gönderisinin altına, kendini yaklaşık bir hafta boyunca kötü hissettiğini, genellikle yatakta olduğunu ve uyuduğunu söyledi. Başının çok ağrıdığını ve ateşi olduğunu söyleyen ünlü oyuncu ikinci hafta itibariyle ateşinin düştüğünü ancak bu kez hafif bir öksürüğün başladığını ve kendisinin çok yorgun hissettiğini ifade etti. hala sabahları biraz öksürüğü olduğunu söyleyen ünlü oyuncu tamamen iyileştiğini ve artık kendisini gayet iyi hissettiğini söyledi. 

‘Bunu Ciddiye Alın’

Yaklaşık bir hafta önce sosyal medya hesabından açıklama yapan ve koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından kendisini eve kapattığını söyleyen ünlü oyuncu Olga Kurylenko, hastalığın ana belirtilerinin ateş ve yorgunluk olduğunu söyleyerek herkesten kendisine dikkat etmesini ve bu virüsü ciddiye almasını istedi. 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@