80 yaşındaki Amerikalı kocasından kaçtığı iddia edilen Meltem Miroğlu suskunluğunu bozdu

Bir dönem ekranlara gelen Hayat Devam Ediyor adlı dizide yıldızı parlayan ve son olarak Amerika’ya yerleştikten sonra kendisini evlatlık edinen 80 yaşındaki Patrick ile evlenmesiyle gündeme gelen Meltem Miroğlu, sessizliğini bozdu.

80 yaşındaki Amerikalı kocasından kaçtığı iddia edilen Meltem Miroğlu suskunluğunu bozdu

Bir dönem ekranlara gelen Hayat Devam Ediyor adlı dizide yıldızı parlayan ve son olarak Amerika’ya yerleştikten sonra kendisini evlatlık edinen 80 yaşındaki Patrick ile evlenmesiyle gündeme gelen Meltem Miroğlu, sessizliğini bozdu. Oyuncu Meltem Miroğlu’nun Amerikalı eşinin evinden Chicago’da yaşayan teyzesine gideceğini söyleyerek kaçtığı iddia edilmişti.

Evden Kaçtı İddialarına Yanıt Verdi

Son dönemlerde sık sık gündeme gelen oyuncu Meltem Miroğlu, evden kaçtığına yönelik iddialara yanıt verdi. Kaçtığına dair iddiaların doğru olmadığını söyleyen Miroğlu, eşi Patrick ile aralarının iyi olduğunu söyledi.

Türkiye’ye Dönmeyi Düşünmüyor

32 yaşında olan güzel oyuncu evliliğinin ardından büyük eleştiriler almış ve bu eleştirilere sosyal medya aracılığıyla zaman zaman yanıt vermişti. Amerika’daki hayatını anlatırken ücretsiz İngilizce kursuna gittiğini ve İngilizceyi yeni yeni öğrenmeye başladığını iş gelmesi durumunda Türkiye’ye geri dönebileceğini fakat şu an da dönme gibi bir düşüncesi olmadığını söylemişti. Meltem Miroğlu’nun Türkiye’de iş olanağı bulamadığı ve oyunculuğa devam edemediği için Amerika2ya gitme kararı aldığını söylediği ve kendisini eleştirenlere sık sık işi üzerinden yanıt verdiği görüldü.

Sosyal Medyada Yaptığı Paylaşımlar Dikkat Çekiyor

Açıklamalarında eşiyle mutlu olduğunu söyleyen Miroğlu, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da dikkat çekiyor. Geride bıraktığımız günlerde ‘Cehenneme düştük’ şeklinde paylaşım yapan Miroğlu, yaptığı paylaşımla takipçilerinin kafasını karıştırmıştı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@