Acun Ilıcalı sosyal medyadan paylaştı işte Survivor 2020’nin tam kadrosu

Merakla beklenen Survivor 2020 için heyecanlı geri sayım devam ederken Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından yarışmanın tam kadrosunu paylaştı.

MAGAZİN 08.02.2020, 18:01 08.02.2020, 17:59 Sema Topbaş
Acun Ilıcalı sosyal medyadan paylaştı işte Survivor 2020’nin tam kadrosu

Merakla beklenen Survivor 2020 için heyecanlı geri sayım devam ederken Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından yarışmanın tam kadrosunu paylaştı. Ünlüler ve gönüllüler konseptinden oluşacak olan Survivor 2020 yarışmasına katılacak olan ve büyük bir merakla beklenen tam kadro yarışmanın mimarı Acun Ilıcalı tarafından açıklandı.

Macera 16 Şubat Pazar Günü Başlıyor

Acun Ilıcalı’nın yıllar önce başlattığı ve uzun sezon devam eden başarılı yarışması Survivor bu yılda güçlü kadrosuyla ekranlarda olacak. TV8 ekranlarında 16 Şubat Pazar akşamı ilk bölümüyle macerasına başlayacak olan Survivor 2020 kadrosu da herkes tarafından merakla bekleniyordu. Acun Ilıcalı yarışmanın ünlüler ve gönüllülerde yer alacak isimlerini tam kadro halinde açıkladı.

Survivor 2020 Ünlüler Kadrosu

banner32
Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ünlüler kadrosunda yer alacak isimleri açıkladı. Ünlüler kadrosunda, Mert Öcal, Barış Murat Yağcı, Şaziye İvegin Üner, Sercan Yıldırım, Uğur Pektaş, Parviz Abdullayev, Aycan Yanaç, Derya Can Göçen, Elif Yıldırım Gören, Ersin Korkut ve Tuğba Melis Türk yer alacak.

Survivor 2020 Gönüllüler Takımı

Ilıcalı’nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda gönüllüler takımının tam kadrosu da yer aldı. Survivor 2020 gönüllüler kadrosunda, Yasin Obuz, Ceyhun Uzun, Cemal Can Seven, Fatma Günaydın, Evrim Keklik, Makbule Günaydın, Nisa Bölükbaşı, Meryem Kasap, Tayfun Erdoğan, Sadık Ardahan Uzkanbaş ve Burak Yurdugör yer alacak.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@