Adnan Oktar’ın kedicikleri tahliye sonrası burada yaşamaya başladı

Geçtiğimiz günlerde çıkarıldıkları mahkemece ev hapsi şartıyla tahliye edilen kediciklerden Adnan Oktar’a yakın olan isimlerin örgüt tarafından kiralanan villalarda kaldıkları diğerlerinin ise ayarlanan otellere yerleştirildiği öğrenildi.

Adnan Oktar’ın kedicikleri tahliye sonrası burada yaşamaya başladı

Geçtiğimiz günlerde çıkarıldıkları mahkemece ev hapsi şartıyla tahliye edilen kediciklerden Adnan Oktar’a yakın olan isimlerin örgüt tarafından kiralanan villalarda kaldıkları diğerlerinin ise ayarlanan otellere yerleştirildiği öğrenildi. Adnan Oktar Organize Suç Örgütü Davası’nda çıkarıldıkları son mahkemede ev hapsi şartıyla tahliye edilen kedicikleri cezaevi kapısından almaya gelen aileler çocuklarının örgüte ait olan evlerde ikamet edeceğini öğrendikten sonra büyük bir şok yaşadı.

Ev Hapsi Şartıyla Tahliye Kararı Çıkmıştı

İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi Silivri Ceza İnfaz Kurumu karşısında yer alan salonda gerçekleştirilen son duruşmada 163’ü tutuklu olan sanıkların 91’i tahliye edilmişti. Duruşmada kedicikler lakaplı kadınlara da ev hapsi şartıyla tahliye kararı verilmişti. Tahliye edilenler arasında Adnan Oktar’a en yakın isimlerden olan Ebru Altan, Serap Akıcıoğlu, Mehmet Alp Ünlü ve Tülay Kumaşçı’nın ev hapsini nerede geçirecekleri büyük merak konusu olmuştu.

Adnan Oktar Örgütünün Ev ve Otellerine Yerleştirildiler

Kızlarını ve oğullarını örgütün elinden kurtarmak için uzun senelerdir çaba harcayan aileler cezaevinden çıkarılan çocuklarını göremedi. Alınan bilgilere göre, kedicikler cezaevi çıkışında özel araçlara bindirilerek örgüt tarafından ayarlanan ev ve otellere götürüldü. Özel araçlarla götürülen kediciklerden Adnan Oktar’a yakın olan isimlerin özel villalara ikinci planda yer alanların ise otellere yerleştirildiği öğrenildi. Tahliye sonrasında kediciklerin örgüt tarafından ayarlanan bölgelere götürülmesi sonucunda polis ekiplerinin yeniden konuyla ilgili çalışma başlattığı öğrenildi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@