Aldatma haberleriyle gündem olan Ufuk Bayraktar kimdir? Ufuk Bayraktar nereli?

Yılın ihaneti manşetleri ile magazin gündemine bomba gibi oturan Ufuk Bayraktar, eşi Merve Bayraktar tarafından ifşa edilen mesajları sosyal medyanın da en çok konuşulan konularından biri oldu.

MAGAZİN 30.06.2020, 13:13 Sema Topbaş
Aldatma haberleriyle gündem olan Ufuk Bayraktar kimdir? Ufuk Bayraktar nereli?

Yılın ihaneti manşetleri ile magazin gündemine bomba gibi oturan Ufuk Bayraktar, eşi Merve Bayraktar tarafından ifşa edilen mesajları sosyal medyanın da en çok konuşulan konularından biri oldu. Merve Bayraktar, ifşa ettiği mesajlarda oyuncu olan eşi Ufuk Bayraktar’ın kendisini kendi evinde kendi yatağında genç bir kızla aldattığını ve telefonunda mesajlar gördüğünü söyleyerek ‘Mahkemede hesaplaşacağız’ dedi. Hem magazin dünyasının hem de sosyal medyanın gündeminde geniş yer bulan oyuncu Ufuk Bayraktar’ın hayatı hakkında pek çok konu merakla araştırılmaya başladı. Peki, Ufuk Bayraktar kimdir? Ufuk Bayraktar nereli? İşte detaylar…

Ufuk Bayraktar Kimdir?

banner32
12 Eylül 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ufuk Bayraktar, Türk sinema ve dizi oyuncusudur. Lise eğitimini Gürsoy Koleji’nde tamamlayan Bayraktar, lise eğitiminin ardından eğitimine devam etmeme kararı aldı ve üniversiteye gitmedi. Eğitim hayatını noktalayan oyuncu, babası Cevahir Bayraktar’ın Cihangir’de yer alan Firuzağa Kahvesi’nde çalışmaya başladı. Burada çalıştığı sıralarda Zeki Demirkubuz tarafından keşfedildi ve ‘Bekleme Odası’ ile ‘Kader’ filmlerinde rol üstlendi. Bu yapımların ardından Nuri Bilge Ceylan’ın ‘İklimler’, Semih Kaplanoğlu’nun ‘Yumurta’, Cemal Şan’ın ‘Ali’nin Sekiz Günü’ ve Feo Aladağ’ın ‘Ayrılık’ adlı filmlerinde de başarılı roller üstlendi. Bir dönem ATV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı döneme damgasını vuran ‘Ezel’ dizisinde Tuncel Kurtiz’in can verdiği Ramiz Dayı karakterinin gençliğini canlandıran oyuncu bu rolle ekranlarda büyük bir çıkış yakaladı. 

Ufuk Bayraktar ve Merve Bayraktar

Ufuk Bayraktar Eşini Aldattı Mı?

Ufuk Bayraktar’ın eşi Merve Bayraktar, oyuncu eşinin kendisini kendi evinde kendi yatağında genç bir kadınla aldattığını Twitter üzerinden ifşa etti. Eşinin genç bir kadınla olan mesajlarını Twitter’da tek tek paylaşan Merve Bayraktar daha sonra eşinin kendisine attığı mesajları da sosyal medya üzerinden yayınladı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@