Alişan yıllardır küs olduğu Mahsun Kırmızıgül hakkında söylemediğini bırakmadı

Yıllar önce iki yakın arkadaşken aralarında küslük başlayan ve yıllardır görüşmeyen Alişan ve Mahsun Kırmızıgül arasında yeniden tartışma alevlendi.

MAGAZİN 16.11.2019, 11:53 Melek Eren
Alişan yıllardır küs olduğu Mahsun Kırmızıgül hakkında söylemediğini bırakmadı

Alişan, Mahsun Kırmızıgül ve Özcan Deniz yıllar önce aynı müzik şirketinde çalışırken çok yakın arkadaştı. Ancak bir anda araları bozulan ve bir daha hiçbir şekilde bir araya gelmeyen Alişan ve Mahsun Kırmızıgül'ün küslüğü neredeyse 20 yıldan bu yana devam ediyor. O günden bu yana hiç konuşmayan Alişan sessizliğini bozdu ve Mahsun Kırmızıgül ile aralarındaki tartışmayı alevlendirecek açıklamalar yaptı.

Nişantaşı'nda gazetecilerle sohbet etti

Geçtiğimiz gün oğlu Burak ile birlikte Nişantaşı'nda güzel havanın tadını çıkaran şarkıcı Alişan gazetecilerin soruları üzerine çok önemli açıklamalar yaptı. Gazeteciler Alişan'a, Mahsun Kırmızıgül'ün tekrar müziğe dönmesinin sordu. Önce bu soruya cevap vermek istemeyen Alişan, basın mensuplarının ısrarı üzerine açtı ağzını yumdu gözünü.

Sevmediğim için hakkında konuşmak istemiyorum

Mahsun Kırmızıgül’ü sevmediğini söyleyen Alişan, bu nedenle de hakkında çok yorum yapmak istemediğini belirtirken, Mahsun Kırmızıgül'ün çok fazla döndüğünü o yüzden her yere dönebileceğini dile getirdi. Hiçbir zaman onunla abi kardeş ilişkisi olmadığını belirten Alişan, para olmayınca Mahsun Kırmızıgül'ün her şeyi yapabileceğini dile getirdi.

Her şeyi Buket Aydın'a anlatmıştı

Alişan daha önce Buket Aydın'ın hazırlayıp sunduğu 40 isimli programa konuk olmuş ve burada Mahsun Kırmızıgül ile aralarında yaşanan sorunları açıkça anlatmıştı. O zamanlar küçük olduğunu ve birlikteyken de ayrıldıktan sonra da hep saygılı davrandığını belirten Alişan, Mahsun Kırmızıgül'ün kendisinin babasına saygısızlık yaptığını ondan sonra da kendisinin de saygısının bittiğini söyledi.  Mahsun Kırmızıgül ve Özcan Deniz’den hiçbir zaman sevgi görmediğini belirten Alişan, ayrıldıktan sonra da ara ara görüşmeye başladıklarını fakat karşı taraftan soğukluk olunca kendisinin de yaklaşmadığını dile getirdi.

Kim olursa olsun affetmem

Özcan Deniz'le çok fazla bir sorun olmadığını söyleyen Alişan zaten çok yakın arkadaş olmadıklarını ama Mahsun Kırmızıgül ile her zaman yakın olduklarını dile getirdi. Ancak 3 yıl önce bir düğünde Mahsun Kırmızıgül'ün babasına saygısızlık yaptığını belirten Alişan, babasına saygısızlık yapan kim olursa olsun affetmeyeceğini söyledi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@