Alişan’ı çileden çıkaran yılbaşı paylaşımı

Sosyal medya hesabından kendi adına sahte hesap açıldığını iddia eden ünlü şarkıcı Alişan, açılan hesaptan kendi adına paylaşılan söze ateş püskürdü.

MAGAZİN 02.01.2020, 13:37 Sema Topbaş
Alişan’ı çileden çıkaran yılbaşı paylaşımı

Sosyal medya hesabından kendi adına sahte hesap açıldığını iddia eden ünlü şarkıcı Alişan, açılan hesaptan kendi adına paylaşılan söze ateş püskürdü. Yılbaşı hakkında paylaşılan gönderinin kendine ait olmadığını belirten ünlü şarkıcı, bu sözü paylaşan sosyal medya hesabı ve sorumlularına hesap soracağını belirtti.

Benim İçin 2019’un Özeti Diyerek Oğlunun Fotoğrafını Paylaştı

2019’u geride bırakmaya hazırlandığımız saatlerde birçok ünlü isim bir yıl boyunca en mutlu oldukları anları sosyal medya hesaplarından takipçilerine sunmuştu. Bunlar arasında ünlü şarkıcı Alişan’da yerini aldı. Geçen yıl baba olma heyecanını yaşayan Alişan, oğlu Burak’ı kucağına aldığı ilk anın fotoğrafını paylaşarak, ‘Benim için 2019’un özeti bu fotoğraflar’ açıklamasını yaptı.

banner32

Kendi Adına Paylaşılan Söze Ateş Püskürdü

Diğer yandan ünlü şarkıcının sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yılbaşı kutlayanlar hakkında yazdığı iddia edilen bir yazı üzerine linç yemesi tadı kaçtı. Yılbaşı kutlayan Müslümanlar için, ‘Kafir, zındık, hayasız, Mekke’nin fethi kutlu olsun.’ Şeklinde paylaşım yaptığı iddiasını yalanlayan ve hesabın kendine ait olmadığını iddia eden ünlü şarkıcı hakkındaki yorum ve iddialara ateş püskürdü.

Hesap Soracağım Dedi

Adına paylaşılan yazının hesabını soracağını belirten Alişan, paylaşılan yazı yüzünden kendine yapılan küfür ve hakaretin hesabını soracağını söyleyerek söz konusu sahte hesabı açan kişi veya kişileri mahkemeye verdiğini ve bunların kim olduğunu ortaya çıkaracağını söyledi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@