Arda Kural’dan Hülya Avşar’a ‘peçe’ tepkisi!

Ünlü oyuncu Arda Kural, Hülya Avşar’ın ‘Peçe’ açıklamasına sert bir dille tepki gösterdi.

MAGAZİN 25.06.2020, 12:47 Sema Topbaş
Arda Kural’dan Hülya Avşar’a ‘peçe’ tepkisi!

Ünlü oyuncu Arda Kural, Hülya Avşar’ın ‘Peçe’ açıklamasına sert bir dille tepki gösterdi. Avşar kızının, peçe takanlar için yaptığı, ‘Kızım yolda gördüğünde öcü demiştim’ sözlerini eleştiren Arda Kural, ‘Para için soyunanların Allah için giyinenlere laf söylediği iğrenç bir çağda yaşıyoruz’ dedi.

‘Çok Uyanıklarmış’

Geçtiğimiz gün kızı Zehra Çilingiroğlu ile bir mekan çıkışında gazetecilere açıklamalarda bulunan Hülya Avşar, peçe takan kadınlarla ilgili tepki çeken bir açıklamada bulundu. Yüzündeki siyah maske ile gazetecilerin karşısına geçen ve açıklamalarda bulunan Avşar, peçe takanları çok iyi anlıyorum diyerek, ‘Çok uyanıklarmış, bunların başımıza geleceğini biliyorlarmış. O kadar kıyamet kopardık, ben yazılar yazdım. Zehra görmüştü bir tanesini öcü demiştim. Korkmuştu’ ifadelerinde bulundu. Peçe takan kadınların çok zor bir hayatları olduğunu anladığını söyleyen Avşar kızı, ‘Bir kere hava çok sıcak ve yemek yemek çok zor’ sözlerine de yer verdi.

Hülya Avşar ve Arda Kural

Arda Kural Tepki Gösterdi

Yaşadığı zorlu günlerden sonra TRT ekranlarında yayınlanan ‘Tutunamayanlar’ dizisinin kadrosuna dahil olan ünlü oyuncu Arda Kural, Hülya Avşar’ın peçe açıklamasına tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından tepkisini dile getiren Kural, ‘Para için soyunanların Allah için giyinenlere laf söylediği iğrenç bir çağda yaşıyoruz’ dedi.

Sosyal Medyada Avşar’a Büyük Tepki

Öte yandan sosyal medya kullanıcıları da Hülya Avşar’ın yaptığı peçe açıklamasına büyük tepki gösterdi. Twitter kullanıcıları, ‘#HülyaAvşar’ etiketi altında tepkilerini dile getirdi. 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@