Arda Turan'lı yorum ünlü şarkıcı Berkay’ı çileden çıkardı!

Ünlü Şarkıcı Berkay'ın Pınar Gültekin’in ölümünden sonra yapmış olduğu paylaşımda, ‘iki kızım var, saçlarının teli yere düşse dünyayı yakarım’ cümlesine bir takipçisi Arda Turan’la daha önce kavga etmesini hatırlattı. Bunun üzerine ünlü şarkıcı takipçisine küfürlü bir yanıt verdi.

MAGAZİN 22.07.2020, 21:11 23.07.2020, 01:28 Kübra Ercanaslan
Arda Turan'lı yorum ünlü şarkıcı Berkay’ı çileden çıkardı!

Ünlü Şarkıcı Berkay'ın Pınar Gültekin’in ölümünden sonra yapmış olduğu paylaşımda, ‘iki kızım var, saçlarının teli yere düşse dünyayı yakarım’ cümlesine bir takipçisi Arda Turan’la daha önce kavga etmesini hatırlattı. Bunun üzerine ünlü şarkıcı takipçisine küfürlü bir yanıt verdi. Pınar Gültekin’in ölümü üzerine sosyal medyada paylaşmış olduğu ‘İki kızım var, saçının teli yere düşse dünyayı yakarım’ ifadelerini kullanan ve kadınların bize Allah'ın emaneti olduğunu hatırlatan Berkay'ın bu paylaşımı üzerine bir takipçisi 'Yapabilseydin Arda Turan’a boyun eğmezdin' yorumunu yaptı. Bu yorum Berkay'ı çileden çıkarttı.

berkay şahin

Takipçisine Küfürlü Cevap Verdi

Pınar Gültekin’in eski sevgili Cemal Metin Avcı tarafından öldürülmesi üzerine ünlü şarkıcı Berkay, ‘İki kızım var saçlarının teli düşse dünyayı yakarım’ ifadeleri ni kullanarak olaya tepkisini dile getirdi. Bu paylaşıma yorum yapan takipçisinin ‘Yapabilseydin Arda Turan’a boyun eğmezdin' ifadelerine sinirlenen şarkıcı takipçisine küfür ile yanıt verdi.

Kadına Şiddete Karşıyım Kızlarımın Saçlarının Teli Yere Düşse Dünyayı Yakarım

banner32
Ünlü popçu Berkay, Pınar Gültekin’in ölümü üzerine aile fotoğrafını paylaşarak ‘Kadınlar biz erkeklere Allah tarafından gönderilmiş hediyelerdir, melekleridir. Biz onlara en iyi şekilde bakmakla yükümlüyüz. Kadına şiddetinin karşısındayım. İki kızım var onların saçının teli yeri düşse dünyayı yakarım.’ Diyerek düşüncelerini paylaştı.

Berkay Şahin

Dünyayı Yaksın Arda Turan’a Boyun Eğmezdin

Ünlü şarkıcının sosyal medya da bir takipçisinin ‘Gerçekte öyleler doğru da ama dünyayı yakarıma gelirsek bir şey yapamazsın. Yapsaydın Arda reise boyun eğmezdin ringo’ diyerek sosyal medya da takipçisinin yapmış olduğu yoruma karşılık şarkıcı Berkay, ‘klavye başında sallamanın kolay olduğunu ve yazmış olduğu yorumun fotoğrafını avukatıma göndereceğim’ diyerek takipçisine cevap verdi. Bunun üzerine takipçisi ‘kendisinin de ekran görüntüsü almış olduğunu herhangi bir hakarette bulunmadığını, sadece eleştiri yaptığını, sözlerinin arkasında olduğunu belirterek ünlü şarkıcıya cevap verdi.


 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@