Aşık olduğu adama her şeyini harcayan kadın canlı yayında yaşadığı şoku anlattı

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yine herkesi şaşkına çeviren bir olay yaşandı. Aşık olduğu adam tarafından 100 bin lira dolandırıldığını söyleyen 50 yaşındaki kadın canlı yayında yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı.

MAGAZİN 17.12.2019, 14:28 17.12.2019, 14:33 Sema Topbaş
Aşık olduğu adama her şeyini harcayan kadın canlı yayında yaşadığı şoku anlattı

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yine herkesi şaşkına çeviren bir olay yaşandı. Aşık olduğu adam tarafından 100 bin lira dolandırıldığını söyleyen 50 yaşındaki kadın canlı yayında yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı. Komşusunun kayınpederi ile tanıştırılan Derya Hanım, gönlünü kaptırdığı Haşim Beyle evlilik yolunda görüşmeye başladı. Fakat talihsiz kadının yuva kurma hayalleri aşık olduğu adamın 100 bin lirasını alıp kaçmasıyla hüsrana uğradı.

100 Bin Lirasını Alıp Kaçtı

Olay, İzmir Menderes’te meydana geldi. Alınan bilgilere göre, eşini 8 yıl önce kaybeden Derya Çiftçi, komşusunun kayınpederi ile evlenme niyetiyle görüşmeye başladı. İstanbul’da yaşadığı öğrenilen Haşim Bey ile yuva kurma yolunda görüşmeye başlayan Derya Çiftçi, canlı yayında anlattıklarıyla herkesi şaşkına çevirdi. Haşim Beyle görüşmeye başlamasının üzerinden 25 gün geçtikten sonra kendisinden para istediğini iddia eden Derya Çiftçi, şahsın kendisinden evlilik işlemleri için kimlik fotokopisi aldığını da söyledi.

Gözyaşlarına Boğuldu

banner32
Haşim Beye 100 bin lirasını verdiğini söyleyen ve yaşadıklarını gözyaşları içinde anlatan Derya Hanım, parayı aldıktan sonra kendisini her yerden engellediğini ve telefonlarına çıkmadığını söyledi. Yetim çocuğunun hakkı için Müge Anlı stüdyosuna geldiğini söyleyen talihsiz kadın Haşim Beyin kendisine çok ilgi gösterdiğini ve güzel şeyler söyleyerek kendisine aşık ettiğini söyledi.

Haşim Bey Canlı Yayına Bağlandı

Derya Hanımın iddialarının ardından canlı yayına bağlanan Haşim Bey, Derya Hanımdan 10 bin lira aldığının doğru olduğunu ancak Derya Hanımın başka birisiyle görüştüğünü öğrendikten sonra kendisinden ayrıldığını söyledi. Derya Hanım kendisini dolandırdığını iddia ettiği Haşim Beyin söyledikleri karşısında çılgına dönerken programın sunucusu Müge Anlı’nın sorduğu sorular karşısında köşeye sıkışan Haşim Bey ise çok geçmeden telefonu kapattı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@