Aslı Enver ve Kerem Tunçeri arasında aşk iddiaları gündeme bomba gibi düştü

Şarkıcı Murat Boz ile bir dargın bir barışık devam eden ilişkisini geçtiğimiz aylarda noktalayan oyuncu Aslı Enver hakkında gündeme bomba gibi düşen bir aşk iddiası gündeme geldi. İddiaya göre Aslı Enver gönlünü basketbolcu Kerem Tunçeri’ye kaptırdı ve ikili arasında aşk başladığı.

Aslı Enver ve Kerem Tunçeri arasında aşk iddiaları gündeme bomba gibi düştü

Şarkıcı Murat Boz ile uzun süre devam eden ilişkisini geçtiğimiz aylarda sonlandıran Aslı Enver hakkında gündeme bomba gibi düşen bir aşk iddiası konuşulmaya başlandı. Aslı Enver'in eski milli basketbolcu Kerem Tunçeri ile aşk yaşadığı iddia edilirken ikilinin ilişkilerinin yaklaşık bir aydan beri devam ettiği öne sürüldü.

Bir aydır beraberler

banner32
Koronavirüs salgınının başlaması ile birlikte artık sadece hafta sonları yayın yapan Kanal D İkinci Sayfa programında gündeme gelen iddiaya göre Kerem Tunçeri ve Aslı Enver aşkı bir ay önce başladı. Programda gündeme getirilen bu iddianın ardından bir anda sosyal medyada ve magazin basınında Aslı Enver ve Kerem Tunçeri aşkı konuşulmaya başlandı.

Ortak arkadaşları aracılığı ile tanıştılar

Habere göre Aslı Enver ve Kerem Tunçeri aşkının mimarı ortak arkadaşları oldu. Arkadaşlarının bir ay önce organize ettikleri ev partisinde tanıştıkları öğrenilen Aslı Enver ve Kerem Tunçeri’nin koronavirüs salgını sonrasında telefon üzerinden ilişkilerini yürütmeye devam ettikleri belirtildi. Karantina boyunca sürekli birbirleri ile konuşurken şimdilik ilişkinin net olarak duyulmasını istemiyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@