Aslı Enver ve Murat Boz'un barıştığı iddia edildi

Magazin dünyasının en sevilen çiftlerinden Aslı Enver ve Murat Boz geçtiğimiz aylarda ayrılmıştı. Çiftin derbi maçı sırasında barıştıkları iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

MAGAZİN 26.12.2019, 20:38 Kübra Kozbay
Aslı Enver ve Murat Boz'un barıştığı iddia edildi

Aslı Enver ve Murat Boz 2017 yılında aşk yaşamaya başlamış bir dargın bir barışık ilişkilerini geçtiğimiz aylarda kadar devam ettirmişti. Nisan ayında bir kez daha ayrılan ve hayranlarını üzen çift çok fazla dayanamamış ve barışmıştı. Ancak çiftin barışı uzun sürmedi ve Ekim ayında yeniden ayrıldılar. Ayrılık nedeni olarak Murat Boz'un evliliğe sıcak bakmaması gösterilirken çiftin bir daha barışmayacağı konuşuluyordu.

Derbi maçına birlikte gittikleri iddia edildi

banner32
Aslı Enver ve Murat Boz hakkında gündeme gelen yeni bir iddia ise magazin basınına bomba gibi düştü. İddiaya göre ikili daha fazla ayrılığa dayanamadı ve yeniden bir araya geldi.  Aslı Enver ve Murat Boz'un geçtiğimiz hafta oynanan Fenerbahçe Beşiktaş derbisine birlikte gittikleri öne sürüldü. Sosyal medyada bu iddialar gündeme gelirken Murat Boz'a uzatılan mikrofonlarda da bu sorular yöneltildi. Murat Boz özel hayatı hakkında konuşmak istemediğini söylerken kaçamak yanıt vermesi iddiaları güçlendirdi.

Neden ayrılmışlardı

Murat Boz ve Aslı Enver'in ayrılık nedeni olarak ünlü popçunun evliliğe sıcak bakmaması gösterilmişti. Aslı Enver'in evlenmek ve çocuk sahibi olmak istediği konuşulurken Murat Boz'un ise evlenmeyi düşünmediğini yakın çevresinde söylemesi ilişkinin sonunu getirdi. Ayrılığın ardından İki ünlü isimden de herhangi bir açıklama gelmedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@