Aslı Enver ve Uraz Kaygılaroğlu’nun aşkı kısa sürdü

Ünlü popçu Murat Boz ile 3 yıllık birlikteliklerini noktalayan Aslı Enver’in şimdilerde adını sıkça duyduğumuz oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile bir süre önce görüşmeye başladığı ancak ikili arasındaki birlikteliğin kısa sürdüğü öğrenildi.

MAGAZİN 19.02.2020, 14:45 19.02.2020, 15:21 Sema Topbaş - sema.topbas@canlihaber.com
Aslı Enver ve Uraz Kaygılaroğlu’nun aşkı kısa sürdü

Ünlü popçu Murat Boz ile 3 yıllık birlikteliklerini noktalayan Aslı Enver’in şimdilerde adını sıkça duyduğumuz oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile bir süre önce görüşmeye başladığı ancak ikili arasındaki birlikteliğin kısa sürdüğü öğrenildi. İki kez yemeğe çıktıktan sonra yollarını ayıran Uraz Kaygılaroğlu ve Aslı Enver birlikteliği günler sonra magazin manşetlerinde yerini aldı.

İki Oyuncu Anlaşamayacaklarını Anlayınca Görüşmeyi Kesti

Star TV ekranlarında yayınlanan Babil dizisinde Ayşe karakterine can veren güzel oyuncu Aslı Enver ve yine Star TV ekranlarında herkesin soluksuz izlediği Sefirin Kızı dizisinde Gediz karakterini canlandıran ve kısa sürede başarısıyla dikkat toplayan oyuncu Uraz Kaygılaroğlu kısa bir süre önce yeni bir ilişkiye başladı. Fakat iki oyuncu çift iki defa birlikte çıktıkları akşam yemeğinin ardından anlaşamayacaklarını anlayarak sessizce yollarını ayırdı.

Murat Boz ve Uraz Kaygılaroğlu Aynı Filmde Rol Almıştı

Diğer yandan Aslı Enver ile 3 yıl birliktelik yaşayan ve bu birlikteliği aylar önce sonlandıran ünlü popçu Murat Boz ve Uraz Kaygılaroğlu Dönerse Senindir adlı filmde birlikte rol almıştı. Filmde rol alan iki ünlü ismin sosyal medya hesaplarından da birbirlerini takip etmeleri dikkatlerden kaçmadı.

5 Yıllık Evliliğini Noktalamıştı

Yaklaşık 7 ay önce Melis İşiten ile evliliğini noktalayan Uraz Kaygılaroğlu’nun bu evlilikten bir çocuğu bulunuyor. Ünlü oyuncunun ismi boşanmanın ardından sosyal medya fenomeni olan Mehtap Algül ile anılmıştı. Haklarında aşk dedikoduları çıkan iki isimde konu hakkında herhangi bir açıklama yapmamıştı.

Yorumlar (0)