Bahar Şahin’in bekaret sahnesi sosyal medyayı salladı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Zalim İstanbul dizinde Ceren karakterine can veren oyuncu Bahar Şahin dizinin son bölümündeki bekaret sahnesiyle sosyal medyanın gündemine oturdu.

MAGAZİN 11.12.2019, 01:59 Sema Topbaş
Bahar Şahin’in bekaret sahnesi sosyal medyayı salladı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Zalim İstanbul dizinde Ceren karakterine can veren oyuncu Bahar Şahin dizinin son bölümündeki bekaret sahnesiyle sosyal medyanın gündemine oturdu. Dizinin hırçın kızı olan Ceren’e hayat veren Bahar Şahin, son bölümün heyecan veren sahnesinde gösterdiği oyunculuk performansıyla herkesin beğenisini kazandı.

Sosyal Medya Onu Konuştu

Kanal D ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan ve izleyicinin büyük bir merakla takip ettiği Zalim İstanbul dizinde Ceren karakterini canlandıran Bahar Şahin sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden oldu. Dizinin yayınlanan son bölümünde gösterdiği performans izleyiciden tam not aldı. Bebeğini kaybeden Ceren’in acısını çok iyi anlatan oyuncu Bahar Şahin adeta izleyiciye de bu acıyı hissettirdi. Sosyal medyada övgü mesajlarına tutulan Bahar Şahin’in gelecekte çok daha iyi yerlere geleceği şeklinde yorumlar aldığı görüldü.

Daha Önce Bekaret Sahnesi Çok Konuşulmuştu

Ünlü oyuncunun daha önce bekaret sahnesiyle gündeme geldiği ve bu sahnede gösterdiği performansın da uzun süre gündemde kalığı biliniyor. Bu kez de Şeniz’in düzenlediği planla bebeğini kaybeden Ceren karakterini en iyi şekilde seyirciye yansıtan Bahar Şahin’in oyunculuğu yeniden takdir topladı. Sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına giren sahne ve oyuncu Bahar Şahin ile ilgili, oldukça gerçekçi olduğu ve hislerin izleyiciye de birebir geçtiği yorumları yapıldı.

Bahar Şahin Kimdir?

26 Mayıs 1997 yılında Ankara’da dünyaya gelen Bahar Şahin, aslen Artvinlidir. Oyunculuk üzerine eğitim alan genç isim ilk oyunculuk deneyimini FOX TV ekranlarında yayınlanan O Hayat Benim dizinde yaşamıştır. Bu dizi sonrasında Lise Devriyesi, Yol Arkadaşım, Kayıt Dışı ve Servet gibi yapımlarda yer almıştır. Genç yaşında dizi ve filmlerde gösterdiği performansıyla takdir toplayan Bahar Şahin şimdilerde Kanal D ekranında yayınlanan ve büyük ilgiyle izlenen Zalim İstanbul dizisinde dizinin asi ve hırçın karakteri Ceren Yılmaz’a hayat veriyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@