Barış Murat Yağcı, Dünyaca Ünlü İsimleri Geride Bıraktı ve Rekor Kırdı

Çok yakın zaman içersinde final heyecanı yaşanacağı Survivor 2020'nin favori yarışmacısı Barış Murat Yağcı, dünyaca ünlü isimleri geride bırakarak rekor kırdı.

MAGAZİN 01.07.2020, 18:37 Kadir Kurtay
Barış Murat Yağcı, Dünyaca Ünlü İsimleri Geride Bıraktı ve Rekor Kırdı

TV8'in en çok izlenen yarışması Survivor'da fenomen yarışmacı Barış Murat Yağcı, karakteri ve Survivor'da performansıyla birlikte gönüllere taht kurdu.

Birçok kişi tarafından Survivor'ın şampiyonu olarak düşünülen Barış Murat Yağcı, Survivor'da yarıştığı esnada sosyal medyada bir ilke daha imza atıp, dünya rekoru kırdı.

Survivor yarışmacısı Barış Murat Yağcı'nın hayranları Instagram'da son paylaşımına 9.9 milyon yorum yaptı. Yağcı' bu paylaşımına gelen yorumlarla kendisi dünya rekoru kırmış oldu.

Yağcı'nın Survivor'a katılacağını duyurduğu paylaşımı Instagram'da en çok yorum alan gönderi (post) unvanını alarak dünya rekoru kırdı.

10 milyona ulaşan yorum sayısı, Instagram açısından bir fotoğrafa gelen en çok yorum oldu.

banner32
Yağcı, hayranları tarafından son postuna yapılan 9.9 milyonluk yorum ile dünyaca ünlü yıldız Selena Gömez'i ve Dünyaca ünlü futbolcu Diego Costa'yı geçti.

Survivor yıldızı Barış Murat Yağcı kimdir?

1991 yılında İzmir’de doğmuştur. Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Yağcı, Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitimine ikinci defa devam etmektedir.

Hayatın dönüm noktası olan Efes Pilsen Spor Klübünde profesyonel olarak basketbol oynayan Yağcı, sakatlandıktan sonra basketbol hayatına veda etmek zorunda kaldı ve bir dönem modellik yapmıştır.

Best Model of Turkey yarışmasına katıldıktankısa bir zaman sonra birinci olarak seçilen Barış Murat Yağcı, yapımcıların dikkatini çekmeyi başarınca oyunculuk eğitimi de alıp ilk dizisi Kocamın Ailesi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır.

Daha sonra ise Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandıran oyuncu, yavaş yavaş tanınmaya başlayıp daha son ise Şevkat Yerimdar dizisinde Bora karakterini canlandırmıştır.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@