Benan Mahmutyazıcıoğlu’ndan Ece Erken’e gönderme!

Ece Erken, evli avukat sevgilisiyle yaşadığı ilişkinin duyulmasının ardından ilişkiyi bitirmişti. Eski sevgilisinin eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu, sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda Erken’e göndermede bulundu.

MAGAZİN 01.05.2020, 16:34 Sinem Ramazanoğlu
Benan Mahmutyazıcıoğlu’ndan Ece Erken’e gönderme!

Ünlü sunucu Ece Erken, evli ve iki çocuk babası olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı yasak aşkın duyulmasıyla gündemden düşmedi. Yaşananlar sonrası ilişkiyi bitirdiğini açıklayan Erken ile Benan Mahmutyazıcıoğlu arasındaki sular bir türlü durulmak bilmiyor. Benan Yazıcıoğlu, sosyal medya hesabından çocuklarıyla beraber paylaştığı fotoğrafa düştüğü notla ünlü sunucuya gönderme yapmayı ihmal etmedi.

Sosyal medya hesabından göndermede bulundu

banner32
Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu ikilisinin yaşadığı aşkın duyulmasının ardından gündemden düşmeyen yasak aşk haberleri sonrası Ece Erken’den ayrılık haberi geldi. Yaşadığı ilişkiyi sonlandırdığını duyuran Erken’le, Benan Mahmutyazıcıoğlu arasındaki sular bir türlü durulmuyor. Mahkemelik olan ikiliden Benan Mahmutyazıcıoğlu, sosyal medya hesabından çocuklarıyla olan bir fotoğrafını paylaşarak, "Anneden not: Sakin kaldığın zaman, hayat senin yapmak istediğin şeyi çok güzel şekilde önüne seriyor. Sonunda kılını bile kıpırdatmadan tüm taşların yerini oturuşunu seyrediyorsun. Herkesin ve her şeyin zamanı var" notunu düşerek ünlü sunucuya göndermede bulundu.

Ece Erken hakkında tedbir kararı aldırmıştı

Ünlü sunucu Ece Erken’in geçtiğimiz Mart ayında Mahmutyazıcıoğlu çiftinin evinin önünde park halinde bulunan iki aracın camlarını kırdığı anların görüntüsü ortaya çıkmıştı. Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun yaşadıkları ilişkinin ortaya çıkmasının ardından, aldatılan eş Benan Mahmutyazıcıoğlu sosyal medya hesabından bu görüntüleri paylaşarak, Ece Erken hakkında tedbir kararı aldırmıştı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@