Berkay konserine polis baskını!

Ünlü şarkıcı Berkay’ın Çeşme’de sahne aldığı mekana polis baskın düzenledi. Koronavirüs kurallarını ihlal eden çok sayıda kişiye para cezası kesildi.

MAGAZİN 06.07.2020, 09:53 Sinem Ramazanoğlu
Berkay konserine polis baskını!

Koronavirüs salgını sonrası ilk kez Çeşme’de sahne alan ünlü şarkıcı Berkay, polis baskınıyla şok oldu. Konserde sosyal mesafe kurallarının ihlal edildiği gerekçisiyle, konser alanında bulunan kişilere para cezası kesildi.

Polis ekipleri baskın yaptı

banner32
Koronavirüs salgını sonrası ilk kez Çeşme’de sahne alan başarılı şarkıcı Berkay, polis baskınıyla şok oldu. Konser öncesi koronavirüse karşı tüm önlemlerin alınmasının ardından sahneye çıkan Berkay şarkılarını söylemeye başladı. Hayranlarının kendilerini eğlenceye kaptırmasının ardından sosyal mesafe kuralları hiçe sayılıp, maskeler çıkarıldı. Yaşanan durum karşısında sosyal mesafe ve maske kurallarının ihlal edildiği gerekçisiyle polis ekipleri mekana baskın yaptı. Mekana çok sayıda polis ekibinin gelmesinin ardından sahneden inmek zorunda kalan Berkay şok geçirdi. Konser alanında bulunan Berkay hayranlarına sosyal mesafe kuralına uymadıkları ve maskeleri olmaması nedeniyle cezai işlem uygulandı.

"Hayat kızlarımdan öncesi ve sonrası diye ikiye ayrılıyor"

Geçtiğimiz günlerde bir televizyon programına konuk olan başarılı şarkıcı Berkay Şahin, kendi ve ailesiyle ilgili özel açıklamalarda bulundu. Özlem Ada Şahin ile mutlu bir evlilik sürdüren şarkıcı Berkay, kızları Arya ve Zeynep'ten bahsederek, "Hayat kızlarımdan öncesi ve sonrası diye ikiye ayrılıyor" açıklamasında bulundu.


 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@