Beyaz Show yeniden mi başlıyor? Beyazıt Öztürk açıkladı

Bir döneme damga vuran ve uzun bir süre ekranlarda yer alan Beyaz Show’un yeniden başlayacağı iddiaları gündeme gelirken söz konusu iddialara en net yanıt Beyazıt Öztürk’ten geldi.

MAGAZİN 04.06.2020, 01:07 Sema Topbaş
Beyaz Show yeniden mi başlıyor? Beyazıt Öztürk açıkladı

Bir döneme damga vuran ve uzun bir süre ekranlarda yer alan Beyaz Show’un yeniden başlayacağı iddiaları gündeme gelirken söz konusu iddialara en net yanıt Beyazıt Öztürk’ten geldi. Programı kendisinin de çok özlediğini dile getiren Öztürk, yeniden başlamak istediğini ancak ortada net bir durum olmadığını ifade etti.

O Ses Türkiye’de Jüri Üyeliği Yapıyor

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Beyaz Show’un sunucusu Beyazıt Öztürk’ten programın yeniden başlayıp başlamayacağına dair sorulara yanıt geldi. Beyaz Show’un ardından TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyesi olan Öztürk, son dönemde Beyaz Show için izleyiciden yoğun bir talep aldığını söyleyen Beyazıt Öztürk, Mehmet’in Gezegeni programında programın tekrar ekrana gelip gelmeyeceğine dair net bir yanıt verdi.

Karantina Günleri Nasıl Geçti?

Katıldığı programda samimi açıklamalarda bulunan sevilen komedyen, karantina günlerinin nasıl geçtiğine dair açıklamalarda bulundu. Karantina günlerinde en çok annesini özlediğini ve 16 Mart’tan bu yana evden çıkmadığını söyleyen Öztürk, bunun yanı sıra arkadaşlarıyla görüşmeyi ve sohbet etmeyi de çok özlediğini dile getirdi.

‘Beyaz Show’u Çok Özledim’

Beyaz Showun tekrar ekrana geleceğine dair iddialara yanı veren Beyazıt Öztürk, programın bitişinin üzerinden 2 sene geçtiğini ve bazı teklifler olduğunu ifade etti. Programı çok özlediğini ve tekrar başlamak istediğini söyleyen ünlü komedyen, henüz ortada net bir durum olmadığını belirtti. Beyaz Show’un tüm enerjisini seyirciden aldığını ve koronavirüs sürecinde o denli bir kalabalığı bir araya toplamanın mümkün olmayacağını söyleyerek bu sebeple ilerleyen süreçte yaşanan gelişmelere göre bir adım atacağını aktardı.

Beyazıt Öztürk ve Beyaz Show
 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@