Birinciliği kıl payı kaçıran MasterChef Alican’dan canlı yayında büyük itiraf

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye finalinde Cemre Uyanık’a mağlup olan ve büyük ödüle veda eden Alican Sabunsoy, canlı yayında yaptığı açıklamalarla şaşırttı.

Birinciliği kıl payı kaçıran MasterChef Alican’dan canlı yayında büyük itiraf

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye finalinde Cemre Uyanık’a mağlup olan ve büyük ödüle veda eden Alican Sabunsoy, canlı yayında yaptığı açıklamalarla şaşırttı. 6 ay öncesine kadar İstanbul’da iş aradığını söyleyen genç yarışmacı iş aradığı sırada yarışmadan çağırıldığını ve gelip katıldığını ancak ilk bölümde elendiğini ve bu durumun onun için büyük hayal kırıklığı olduğunu açıkladı.

‘Cemre Kazanırsa Üzülmeyeceğim Dedim’

TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım adlı programa katılan Alican Sabunsoy, yarışmayı kaybettikten sonra neler hissettiğini anlattı. Kaybedince üzülmediğini anlatan Alican, finale kalan iki kişinin de şampiyonluğu hak ettiğini düşündüğünü belirtti. Cemre’nin çok başarılı bir aşçı olduğunu söyleyen 28 yaşında ki yarışmacı, birinci açıklanmadan hemen önce Cemre kazanırsa asla üzülmeyeceğini içinden geçirdiğini söyledi.

‘Ben Hiç Yapmacık Davranmadım’

Program sunucuları Cengiz Semercioğlu ve Seray Sever’in sorularını yanıtlayan Alican Sabunsoy, ilk başlarda halkın kendisini favori olarak görmediğini ancak daha sonra çok büyük destek gördüğünü söyledi. Kendisinin hiç yapmacık davranmadığını belirten genç yarışmacı, bundan 6 ay önce Adana’da sıradan normal bir hayat yaşadığını ifade etti. Adana kültürünün çok güzel olduğunu ve aile bağlarının kuvvetli olduğunu belirten yarışmacı, ailesini çok sevdiğini ailesinin kendisini çok iyi yetiştirdiğini söyledi.

‘Hayal Kırıklığı Oldu’

Yarışmaya katılma süreci hakkında da detaylar veren Alican Sabunsoy, 6 ay öncesinde İstanbul’da iş baktığını bu sırada MasterChef’ten çağırıldığını kendisinin de teklifi kabul edip katıldığını ancak ilk bölümde elenmesinin kendisi için hayal kırıklığı olduğunu söyleyen Alican, tekrar iş aramaya başladığını bundan 3 hafta sonra yeniden yarışmadan arandığını ve yarışmaya kabul edildiği bilgisinin verildiğini b bilgi sonrasında kendi kendine ‘Tamam ben finaldeyim dedim.’ diyerek önemli itiraflarda bulundu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@