Burcu Esmersoy Allan Hakko ile görüştüğünü saklamadı

Güzel sunucu Burcu Esmersoy geçtiğimiz günlerde konuk olduğu bir YouTube programında yaptığı açıklamalarla herkesi gözyaşlarına boğmuştu. Kötü bir çocukluk geçirdiğini ve babasından şiddet gördüğünü anlatan Burcu Esmersoy, bu defa güzel haberlerle magazin basınının gündemine geldi.

Burcu Esmersoy Allan Hakko ile görüştüğünü saklamadı

Burcu Esmersoy bir buçuk yıl evli kaldığı eşi Berk Suyabatmaz ile geçtiğimiz yılın sonlarına doğru ayrılmış ve ondan sonra da hiç kimseyle adı gündeme gelmemişti. Burcu Esmersoy eski eşi Berk Suyabatmaz, Berrak Tüzünataç ile yeni bir ilişkiye adım atarken Burcu Esmersoy'dan da güzel haberler geldi.

Vakko'nun veliahtı ile aşk yaşıyor

Önceki gün magazin basınına yansıyan haberlerde Burcu Esmersoy'un Vakko'nun veliahttı Allan hakko ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. İkilinin birlikte çekilmiş bir fotoğrafı magazin basınında bulunmazken Burcu Esmersoy ve Allan hakko tarafından bu iddialara nasıl bir açıklama yapılacağı da merak konusu olmuştu.

Birbirimizi tanıma aşamasındayız

Dobralığı ile de bilinen Burcu Esmersoy dün kendisine uzatılan mikrofonlara gereken açıklamayı yaptı. Yeni ilişkisine hiç kimseden saklamayan Burcu Esmersoy Vakko'nun Veliahttı Allan Hakko ile görüştüklerini kabul ederek sadece şu anda birbirlerini tanıma aşamasında olduklarını söyledi.

Yorumlar (0)