Çağatay Ulusoy'un aldığı kilolar görenleri hayrete düşürdü

Netflix'te yayınlanan Hakan Muhafız isimli dizide başrol oynayan Çağatay Ulusoy, son haliyle görenleri hayrete düşürdü. Çağatay Ulusoy'un kilolu hali sosyal medyada da kısa sürede Gündem oldu.

MAGAZİN 12.11.2019, 09:12 Melek Eren
Çağatay Ulusoy'un aldığı kilolar görenleri hayrete düşürdü

Çağatay Ulusoy geçtiğimiz aylarda kazıttığı saçları ile hayranlarını şoke etmişti. Bu defa da aldığı kilolarla gündeme gelen Çağatay Ulusoy'un son görüntüsü gerçekten izleyicileri hayrete düşürdü. Netflix'te yayınlanan Hakan Muhafız isimli dizide iki sezonda rol alan ve yeni sezon içinde anlaşma yapan Çağatay Ulusoy, bu güne kadar fit vücuduyla gözleri üzerine topluyordu. Ancak Çağatay Ulusoy ortaya çıkan son fotoğrafının ardından sosyal medyanın gündemine oturdu.

Yönetmen koltuğuna oturacak

Çağatay Ulusoy yeni filminin hem yönetmen koltuğunda oturmaya hem de oyuncu olarak yer almaya kararlı. Çekeceği yeni filmi için mekan bakarken görüntülenen Çağatay Ulusoy, fazla kiloları ile herkesi hayrete düşürdü. Fotoğraflarda Çağatay Ulusoy’un ciddi anlamda kilo aldığı görülürken kısa sürede bu olay sosyal medyanın gündemine oturdu.

 Rolü için aldığı konuşuluyor

Çekeceği yeni film için Kırklareli'ne giden Çağatay Ulusoy, bir hayli kilo almış hali ile dikkatleri üzerine topladı. Çağatay'ın filmde oynayacağı yeni rolü için bu kadar kilo aldığı iddia edildi. Sosyal medya kullanıcıları da Çağatay Ulusoy'un eski halinden eser kalmadığını görünce isyan etti. Bir çok sosyal medya kullanıcısı Çağatay Ulusoy'un bu halini beğenmediklerini ve acilen zayıflaması gerektiğini yazdı. Bazı takipçileri ise bu kadar kilonun rol için olabileceğini konuşuyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@