Çağla Şikel Arto hakkında 3 ay uzaklaştırma kararı aldırdı

YouTube kanalında geçtiğimiz günlerde etekle oturma kalkma dersleri veren ünlü manken Çağla Şikel, video üzerinden kendisine hakaret eden Arto’yu affetmedi.

MAGAZİN 22.11.2019, 11:39 25.11.2019, 16:55 Melek Eren
Çağla Şikel Arto hakkında 3 ay uzaklaştırma kararı aldırdı

Ünlünü manken Çağla Şikel YouTube kanalında paylaştığı videonun ardından kendisi hakkında ağza alınmayacak yorumlar yapan Arto hakkında avukatı aracılığı ile uzaklaştırma kararı aldırdı. İstanbul Anadolu Mahkemesi Çağla Şikel’in talebini yerinde bularak şarkıcı Arto’nun 3 ay süreyle kendisine yaklaşmamasına karar verdi. 

Basın yoluyla da konuşamayacak 

Ayrıca mahkemenin verdiği kararla birlikte Arto’nun basın yoluyla da Çağla Şikel hakkında açıklama yapması yasaklandı. Eğer 3 ay içerisinde şarkıcı bu kararı ihlal eden bir davranışta bulunursa zorlama hapsi ile karşı karşıya kalacak. 

Çağla Şikel sosyal medyada paylaştı 

Çağla Şikel mahkemenin verdiği söz konusu kararı sosyal medya hesabından kadına şiddete hayır notu ile paylaştı. Çağla Şikel’in yaptığı paylaşımın altına çok sayıda takipçisi yorum yaparak kararını destekledi. 

Hastaneye kaldırılmıştı 

Ünlü manken geçtiğimiz günlerde kaptığı bir enfeksiyonun bütün vücuduna yayılması sonucu hastaneye kaldırılmış ve tedavi altına alınmıştı. Bir hafta hastanede yatan ve ağır bir enfeksiyon geçiren Çağla Şikel taburcu olduğu haberini sosyal medyadan takipçileri ile paylaşmıştı. Çağla Şikel’in söz konusu mini etek videosu da hastaneden taburcu olduktan sonra yayınlanmıştı. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@