Canlı yayını kapatamamasıyla gündem olan Sıla’ya Şahan Gökbakar’dan gönderme

Şarkıcı Sıla’nın Instagram hesabından yaptığı canlı yayının ardından canlı yayını kapatamaması ve kapattım zannederek yaptığı hareketle sosyal medyanın diline düşmesine Şahan Gökbakar’dan gönderme geldi.

MAGAZİN 26.03.2020, 11:54 Sema Topbaş
Canlı yayını kapatamamasıyla gündem olan Sıla’ya Şahan Gökbakar’dan gönderme

Şarkıcı Sıla’nın Instagram hesabından yaptığı canlı yayının ardından canlı yayını kapatamaması ve kapattım zannederek yaptığı hareketle sosyal medyanın diline düşmesine Şahan Gökbakar’dan gönderme geldi. Şarkıcı Sıla’yı tiye alan ünlü komedyen Gökbakar, yaptığı hareketler ve söyledikleri ile herkesi güldürdü.

Canlı Yayını Kapatamayan Sıla’yı Tiye Aldı

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle birçok insan evden çıkmamaya ve mecbur kalmadıkları sürece dışarıda olmamaya özen gösterirken birçok ünlü isim bu süreçte Instagram hesaplarından canlı yayın yaparak bu canlı yayınlarda hayranlarıyla sohbet etmeye, şarkılar söylemeye başladı. Sosyal medya hesabından hayranlarına canlı yayın yapan bir diğer isimde Sıla oldu. Ancak şarkıcı Sıla, canlı yayının sonunda yayını kapattığını zannederek yaptığı hareketle gündem oldu. Ünlü komedyen Şahan Gökbakar’da Sıla’nın bu hareketini tiye aldı ve bir video çekerek Sıla’yı taklit etti.

banner32

Herkesi Güldürdü

Şarkıcı Sıla, yaptığı canlı yayın son bulduktan sonra yayını kapattığını zannederek rahat bir nefes alıp arkasına doğru yaslandı. Ancak arkasına yaslanınca yayının kapanmadığını fark etti ve hızla yerinden doğrularak canlı yayını yeniden kapatmaya çalıştı. Ünlü şarkıcının bu halleri ve paniklemesi sosyal medyanın gündemine oturdu ve herkes tarafından paylaşıldı. Şahan Gökbakar’da Sıla’yı taklit ederek bir video çekti ve güzel dileklerle açtığı canlı yayını kapatmaya çalışan Gökbakar, yayını kapatır gibi ekrana dokundu ve canlı yayını kapattığını zannederek herkesi güldüren cümleler kurdu. Gökbakar’ın videosunda, takipçilerinden bunaldığını söylediği anlarda canlı yayının açık olduğunu fark etmesiyle panikleyen Gökbakar, Sıla’ya gönderme olarak çektiği bu videoyu Instagram hesabında paylaşarak şarkıcı Sıla’yı etiketledi. Sıla cephesinden ise henüz bir açıklama gelmedi.


 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@