Cem Yılmaz tarafından aldatılma haberleri ile gündeme gelen Defne Samyeli’nin eski eşini aldattığı ortaya çıktı

Bir süredir komedyen Cem Yılmaz’la aşk yaşayan ancak son günlerde aldatılma haberleriyle gündeme gelen Defne Samyeli’nin eski eşini aldattığı haberleri gündeme bomba gibi düştü.

MAGAZİN 13.02.2020, 00:53 13.02.2020, 01:05 Sema Topbaş
Cem Yılmaz tarafından aldatılma haberleri ile gündeme gelen Defne Samyeli’nin eski eşini aldattığı ortaya çıktı

Bir süredir komedyen Cem Yılmaz’la aşk yaşayan ancak son günlerde aldatılma haberleriyle gündeme gelen Defne Samyeli’nin eski eşini aldattığı haberleri gündeme bomba gibi düştü. Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya arasındaki aşk ortaya çıkarken Defne Samyeli’nin aldatıldığını söylemesi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Samyeli’nin eski eşi Eren Talu ise yaptığı açıklamayla herkesi şaşırttı.

Defne Samyeli Aldatıldığını İtiraf Etti

Şimdilerde çok konuşulan Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz aşkına ne yorum yapacağı merakla beklenen Defne Samyeli sessizliğini bozdu. Yaptığı açıklamayla önce aldatıldığını itiraf eden Samyeli daha sonra magazin basınının önceden yazdığı ihanet haberlerine tepki gösterdiği içinde özür diledi.

Eski Eş Eren Talu’yu Aldattığı Gündeme Geldi

Defne Samyeli’nin Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz aşkına yatığı yorum sonrasında sosyal medyada birçok paylaşım yapıldı. Sosyal medya Serenay-Cem aşkını ve Defne Samyeli’nin aldatılmasını konuşurken Samyeli’nin eski eşi Eren Talu’yu aldattığı gündemi sosyal medyayı daha da karıştırdı.

10 Yıl Önceki Aldatılma Olayı Gündeme Geldi

Sosyal medya kullanıcıları Samyeli’nin eski eşi Eren Talu’nun bundan 10 yıl önce Ayşe Arman’a verdiği röportajı paylaşarak Defne Samyeli’nin kendisini nasıl aldattığını bir bir anlatmasına dikkat çekti. Ayrıca bu röportajda Defne Samyeli’nin aldatma olayını Talu’ya kendisinin söylediği de anlatılmış.

Nasıl Aldatıldığını Bir Bir Aldatmış

Yıllar önce verdiği röportajda nasıl aldatıldığını bir bir anlattığı ortaya çıkan Eren Talu, Defne Samyeli’nin bir medya konferansı için Brüksel’e gittiğini ne olduysa bu konferansta olduğunu söylediği öğrenildi. Samyeli’nin burada El Cizre televizyonunun önemli bir ismi olan Richard Gizbert isimli adamla tanıştığını ve bu adamın evli olduğunu söylediği ayrıca adamın hayır işleriyle uğraştığını söylediği görüldü. Eski eşinin olgun erkeklerden hoşlandığını belirttiği röportajda, sabah saat 5’e kadar bilgisayarın başında durduğunu ve mesajlaştığını anlattı. Aradan geçen zaman diliminde Defne Samyeli’nin olayı kendisine açıkça anlatmak zorunda kaldığını söyleyen Eren Talu’nun yıllar önce verdiği bu röportaj sosyal medyanın gündemini bir anda değiştirdi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@