Chloe Loughnan ve Kaan Kalyon aşkından ilk kare geldi

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ile 5 yıl evli kalan ve daha sonra tek celsede ayrılan İrlandalı model Chloe Loughnan gönlünü yine bir Türk’e kaptırdı. İş insanı Kaan Kalyon ile aşk yaşamaya başlayan İrlandalı model bir gece kulübünde ilk defa sevgilisi ile birlikte görüntülendi.

Chloe Loughnan ve Kaan Kalyon aşkından ilk kare geldi

Ünlü popçu Serdar Ortaç ile 2014 yılında görkemli bir düğün töreni ile dünya evine giren İrlandalı manken Chloe Loughnan, evliliğini geçtiğimiz yılın ortalarında tek celsede bitirmişti. O günden bu yana yalnız olan güzel mankenin iş insanı Kaan Kalyon ile yeni bir aşka Yelken açtığı iddia edilmişti.

İlk defa yan yana görüntülendiler

Kaan Kalyon ve Chloe Loughnan çifti önceki gece Emirgan'da gizli kalsın isimli gece kulübünde ilk defa beraber görüntülendi. Çevredeki meraklı bakışlara aldanmayan ve sık sık öpüşen çift sabaha karşı mekandan taksiyle ayrıldı.

Yakın arkadaşları aracılığı ile tanıştı

Kanal D'de hafta içi her gün yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programının iddiasına göre Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan, yakın arkadaşlarının vasıtası ile Emirgan'da bir mekanda Kaan Kalyon ile tanıştı. Çiftin bir gecede başlayan aşkı ilerleyen saatlerde sarmaş dolaş dans etmeye dönüştü. Diğer yandan Serdar Ortaç da geçtiğimiz günlerde meslektaşı Seçil Gür ile birlikte görüntülenmiş daha sonra da aşk yaşadıklarını itiraf etmişti.

Yorumlar (0)