Cinsiyet değiştiren Neslihan Doğrusöz ve Sevda Demirel evleniyor

Bir dönem moda programında yer alan ve ameliyatsız cinsiyet değiştirme operasyonu geçiren DJ Neslihan Doğrusöz ve Sevda Demirel aşk yaşamaya başladı.

Cinsiyet değiştiren Neslihan Doğrusöz ve Sevda Demirel evleniyor

Bir dönem moda programında yer alan ve ameliyatsız cinsiyet değiştirme operasyonu geçiren DJ Neslihan Doğrusöz ve Sevda Demirel aşk yaşamaya başladı. Aşk yaşamaya başlayan ikiliden Sevda Demirel hastane çıkışında soruları yanıtladı. Cinsiyet değiştirdikten sonra Doruk ismini kullanmaya başlayan DJ Neslihan Doğrusöz ile evlenmeyi düşündüklerini söyleyen Demirel, ailelerin tanışacağını açıkladı.

Sevda Demirel’den Evlilik Bombası

Bir döneme damga vuran moda yarışmasında en çok konuşulan isimlerden biri olan DJ Neslihan Doğrusöz, cinsiyet değiştirdikten sonra Doruk adını kullanmaya başlamıştı. Sporcu sevgilisinden ayrılan Doğrusöz’ün şarkıcı Sevda Demirel ile el ele görüntüleri ortaya çıkmıştı. Sevda Demirel dün rahatsızlanarak hastanelik olmuş hastane çıkışında da magazincilerin sorularına yanıt vermişti. Uçankuş mikrofonlarına konuşan ünlü şarkıcının açıklama sırasında evlilik bombasını patlattığı öğrenildi.

Sevda Demirel Nasıl Aşık Olduğunu Anlattı

Hastane önünde magazin muhabirleri ile sohbet eden ünlü şarkıcı Sevda Demirel Doruk Doğrusöz’e nasıl aşık olduğunu anlattı. Doruk’un bir tane fotoğrafına aşık olduğunu söyleyen şarkıcı aşkını ona hissettiremediğini ve kendisinin ilk defa böyle bir şey hissettiğini belirtti.

Yuva Kurmak İstiyoruz Dedi

Doruk Doğrusöz’de ilişkisinin güzel gittiğini söyleyerek sevgilisi Sevda Demirel ile evliliğe sıcak baktığını söyledi. Açıklamalarına devam eden Sevda Demirel, yarın iki ailenin bir araya gelip yemek yiyeceğini söyledi. Türk halkının ne gördüğünün umurunda olmadığını belirten şarkıcı, Türk halkının bugüne kadar birçok şeyi tolere ettiğini Selin Ciğerci’nin de evlendiğini belirterek yuva kurmak istiyoruz dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@