Çok Gezenti Sunucusu Burak Akkul’un Sağlık Durumu

Türkiye'de Coronavirüsü teşhisi konulan ilk vakalardan biri olan Çok Gezenti sunucusu Burak Akkul’un sağlık durumunu herkes merak ediyor. Hastanede tedavi gören ve geçtiğimiz günlerde paylaştığı videolarla sosyal medyada olay yaratan Burak Akkul yoğun bakıma kaldırıldı. Burak Akkul eşi Seda Akkul’da eşinin durumunu öğrendikten sonra sinir krizi geçirerek hastaneye kaldırıldı ve eşinin yanında karantina altına alındı.

Çok Gezenti Sunucusu Burak Akkul’un Sağlık Durumu

TV2 ekranlarında yayınlanan Çok Gezenti isimli programı sunan eşi ile birlikte ülke ülke gezerek yeni yerler tanıtan sunucu Burak Akkul Londra'da Coronavirüse yakalanmıştı. Türkiye'ye geldikten sonra evinde iki gün boyunca karantinada kalan ve durumunun kötüleşmesi üzerine hastaneye başvuran Burak Akkul hastaneye yatırılarak coronavirüs tedavisi görmeye başlamıştı. Burak Akkul’un eşi Seda Akkul da evinde karantina altında bulunuyordu.

Yoğun Bakımda Tedaviye Alındı

Herkes ünlü sunucunun durumunu merakla beklerken tedavi olup hastaneden taburcu olması milyonlarca kişiye umut olacaktı. Ancak Burak Akkul’un dün akşam saatlerinde durumunun kötüleştiği ve yoğun bakıma alınarak tedavi altına alındığı öğrenildi. 48 yaşındaki ünlü sunucunun durumunu öğrenen eşi ise evinde sinir krizi geçirdi.

Seda Akkul Karantina Altına Alındı

Eşinin sağlık durumunun kötü olduğunu öğrenen ve sosyal medyada “Burak Akkul öldü” yönünde çıkan haberleri gören Seda Akkul ise evinde sinir krizi geçirdi. Ağlama krizine girdiği ve baygınlık geçirdiği öğrenilen Seda Akkul hastaneye kaldırılarak eşinin yanında karantina altına alındı. Corona virüsü büyük ölçüde atlattığı öğrenilen Seda Akkul’un yaşadıkları nedeniyle bünyesini zayıf düştüğü iddia edildi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@