Çukur dizisinde Mahsun sürprizi

Show TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Çukur’da Mahsun karakterine can veren ve yeni sezonda dizide yer almayan Berkay Ateş diziye geri dönüyor.

MAGAZİN 23.12.2019, 01:39 23.12.2019, 12:43 Sema Topbaş
Çukur dizisinde Mahsun sürprizi

Show TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Çukur’da Mahsun karakterine can veren ve yeni sezonda dizide yer almayan Berkay Ateş diziye geri dönüyor. Pazartesi akşamlarının aksiyon dolu dizisi Çukur’a ilerleyen bölümlerde geri dönecek olan Mahsun’un dizideki tansiyonu daha da arttıracağı öğrenildi.

Mahsun Çukur’a Geri Dönüyor

TV 100’de yer alan habere göre, geçtiğimiz sezon Mahsun karakteriyle dizide yer alan ve izleyici tarafından büyük beğeni toplayan Berkay Ateş Çukur’a geri dönüyor. Yeni sezonda dizide yer almayan ödüllü oyuncunun dizinin ilerleyen bölümlerinde yeniden Mahsun karakterine can vermeye devam edeceği konuşuluyor.

Mahsun Dizideki Tansiyonu Arttıracak

İlk olarak sosyal medyada yayılan dedikodunun doğru olduğu ve Mahsun rolüyle herkesi kendine hayran bırakan Berkay Ateş’in yeniden Çukur kadrosuna dönerek dizideki tansiyonu daha da arttıracağı ortaya çıktı.

banner32

Berkay Ateş Kimdir?

Berkay Ateş, 17 Şubat 1987 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Anne tarafından Malatya, baba tarafından Ardahanlı olan oyuncu Berkay Ateş, Üniversite eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimine ‘Sessiz Fırtına’ ile başlayan Ateş, Karadayı, Analar ve Anneler, İstanbul Sokakları gibi dizilerde de rol üstlenmiştir. 2015 yılında 22. Uluslararası Altın Koza Film Festivali’nde ‘Abluka’ filmindeki performansıyla Umut Veren Genç Erkek Oyuncu ödülüne layık görülmüştür. Geçtiğimiz yıllarda yayınlanan Vahide Perçin, Cansu Dere  ve Gonca Vuslateri gibi oyuncuların yer aldığı Anne dizisindeki performansıyla büyük beğeni toplayan Berkay Ateş, 2013 yılında iki arkadaşı ile beraber Tiyatro D22’yi kurmuştur. Son olarak geçtiğimiz sezon başarılı dizi Çukur’un oyuncu kadrosunda yer alan ve Mahsun karakterine can veren oyuncu aynı zamanda tiyatro oyunculuğu, yönetmenliği ve oyun yazarlığı yapmaktadır.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@