Demet Akalın'ın kankası Esra Balamir koronavirüs olduğunu açıkladı

Demet Akalın'ın yakın arkadaşı Esra Balamir bir arkadaşının koronavirüs testinin pozitif çıktığını belirterek kendisinin de büyük ihtimalle koronavirüs olduğunu düşündüğünü dile getirdi.

Demet Akalın'ın kankası Esra Balamir koronavirüs olduğunu açıkladı

Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve hızlı bir şekilde bütün dünyaya yayılan koronavirüs salgını Türkiye'de de ne yazık ki can almaya devam ediyor. Türkiye'de ünlü isimlerden de koronavirüsü testi pozitif çıkanlar olurken son olarak Demet Akalın'ın yakın arkadaşı olan Esra Balamir’in bir arkadaşının koronavirüs testinin pozitif çıktığını öğrenildi.

Test sonucunun açıklanmasını bekliyor

banner32
Arkadaşının koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından kendisinin de test yaptırdığını belirten Esra Balamir, test sonuçlarını beklediklerini ve büyük ihtimalle kendisinin sonucunda pozitif olduğunu söyledi. Evde karantinada kalması gerektiğini belirten Esra Balamir bir gün sağlıkçıların ilgili ve titizlikle çalıştıklarını sonucunu beklediğini ifade etti.

Virüs geldiğinden beri Demet Akalın’la görüşmüyordu

Ünlü şarkıcı Demet Akalın ile yakınlığıyla bilinen Esra Balamir uzun bir süre şarkıcının evinde yaşamıştı. Türkiye'de coronavirüs vakalarının görülmeye başlamasının ardından kendi evine geçen Esra Balamir bir süredir Demet Akalın’la da görüşmüyordu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@