Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç samimi şekilde yakalandı

Uzun yıllardan beri aşk yaşadığı sevgilisi Yağmur Tanrısevsin ile geçtiğimiz haftalarda yollarını ayıran Oğuzhan Koç, son dönemlerin gözde isimlerinden Demet Özdemir ile samimi şekilde yakalandı.

MAGAZİN 26.11.2019, 16:40 26.11.2019, 15:59 Kübra Kozbay
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç samimi şekilde yakalandı

Yağmur Tanrısevsin ve Oğuzhan Koç uzun yıllardan beri devam eden ilişkilerini geçtiğimiz haftalarda anlaşmalı şekilde noktalanmış ve bir basın açıklaması yaparak duyurmuştu. İkilinin ayrılığının ardından aşk dedikoduları peş peşe gelirken Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'in bir gece kulübünde samimi şekilde görüntülenmesi dedikoduları bir kez daha alevlendirdi.

Emirgan'da bir mekanda eğlenceler

Emirgan'da bir mekanda samimi şekilde eğlenen Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’a, Demet Özdemir'in stil danışmanı Rutkay Öziş de eşlik etti. TV100 kanalında ekranlara gelen magazin hattı isimli programın iddiasına göre Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç mekandan ayrı ayrı araçlarla ayrıldı. Ancak Demet Özdemir yolda taksiden inerek Oğuzhan Koç'un aracına geçti. Daha sonra ikilinin birlikte Beykoz'da bulunan Acarkent sitesine giriş yaptıkları iddia edildi.

Can Yaman ile uzun süre aşk yaşadığı iddia edilmişti

Son yılların en gözde oyuncularından olan Demet Özdemir'in adı daha önce erkenci kuş dizisinde başrolü birlikte paylaştığı Can Yaman ile anılmıştı. Her zaman ikiliye bu aşk dedikoduları sorulsa da cevap vermekten kaçınmışlar soruları yanıtsız bırakmışlardı. Oğuzhan Koç ise Yağmur Tanrısevsin ile 5 yıl devam eden ilişkisini geçtiğimiz haftalarda noktalanmış, ikilinin bu ayrılığı sevenlerini bir hayli üzmüştü. Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un çıkan haberlerle ilgili ne diyecekleri şimdiden merak konusu oldu. Henüz iki taraftan da iddialar hakkında bir açıklama yapılmadı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@