Demet Özdemir’den Ozan Güven’e çok sert şiddet tepkisi!

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, sevgilisi Ozan Güven tarafından şiddet gördüğünü iddia eden arkadaşı Deniz Bulutsuz’un yanında oldu.

MAGAZİN 02.07.2020, 09:29 Sema Topbaş
Demet Özdemir’den Ozan Güven’e çok sert şiddet tepkisi!

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, sevgilisi Ozan Güven tarafından şiddet gördüğünü iddia eden arkadaşı Deniz Bulutsuz’un yanında oldu. Arkadaşı için destek paylaşımında bulunan Özdemir, hiçbir kadına böyle bir şey yaşatmanın bir affı olmadığını ifade etti.

1 Saat Boyunca Şiddet Gördüğünü Söylemişti

Bir süredir ünlü oyuncu Ozan Güven ile aşk yaşayan sosyal medya uzmanı Deniz Bulutsuz, oyuncu tarafından 1 saat boyunca şiddet gördüğünü ve evden çıkmasına izin verilmediğini iddia etmişti. Şiddet iddialarıyla gündemi sallayan Deniz Bulut, darp raporu alarak Güven’den şikayetçi olmuştu.

Demet Özdemir’den Destek 

banner32
Şiddete maruz kaldığını öne süren Deniz Bulutsuz ile arkadaş olan ünlü oyuncu Demet Özdemir, sosyal medya hesabından bu olayla ilgili bir paylaşımda bulundu. Ozan Güven’e sert bir şekilde tepki gösteren Özdemir, ‘Can dostumuz’ diye hitap ettiği Deniz Bulutsuz’un Ozan Güven tarafından canına kasteden düzeyde gördüğü şiddet için ne söyleyeceğini ve nasıl konuşacağını bilmediğini söyleyen güzel oyuncu, ‘Bu nasıl vicdan, bu nasıl bir insanlıktır. Bizler bu kötü günleri elimizden geldiği her an Deniz ve ailesinin yanında, ona destek olarak geçirmeye çalışıyoruz.’ dedi.

Ozan Güven ve Demet Özdemir

‘Bu Kabul Edilemez’

Arkadaşının o gece yaşadıklarını, gördüklerini onun aklından çıkarmanın, anne ve babasının gözlerindeki üzüntü ve korkuyu yok etmenin hiçbir yolu olmadığını söyleyen Özdemir, ‘Hiçbir kadına böyle bir şey yaşatmanın bir affı olamaz, bu kabul edilemez.’ ifadelerine yer verdi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@