Dilan Çıtak babası İbrahim Tatlıses’e ateş püskürdü! Çocuk evrakla yapılmıyor

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses ile kızı Dilan Çıtak arasındaki sular bir türlü durulmak bilmiyor. Çıtak, kendisine ev vereceğini söyleyip vermeyen babasına ateş püskürdü.

MAGAZİN 02.07.2020, 11:39 Sinem Ramazanoğlu
Dilan Çıtak babası İbrahim Tatlıses’e ateş püskürdü! Çocuk evrakla yapılmıyor

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, kızı Dilan Çıtak’a kendisine ev vereceğini söyleyip vermemesinin üzerine kızından çok sert açıklamalar geldi. Tatlıses’in kızı için,  "Bize evrak gönderecekti ama göndermeyince evi alamadı" sözleri üzerine konuşan Çıtak, "Çocuk evrakla yapılmıyor" diyerek tepki gösterdi.

Evrak göndermediği için evi alamadı

banner32
Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak, daha önce yapmış olduğu açıklamalarında, babasının kendisine Kuşadası’ndan bir vereceğini söylediğini ancak verilen sözlerin tutulmadığını söylemişti. Kızının bu sözlerine karşılık açıklamada bulunan ünlü türkücü Tatlıses, "Bize evrak gönderecekti, göndermedi o yüzden evi alamadı. Ona İstanbul'da ev vereceğim" dedi. Babasının bu açıklamasına öfkelenen Çıtak, "Çocuk evrakla yapılmıyor" şeklinde yanıt verdi.

"Çocuk evrakla yapılmıyor"

Önceki gün bir mekan çıkışı görüntülenen Dilan Çıtak muhabirlerle sohbet etti. Babasının,  "Bize evrak gönderecekti ama göndermeyince evi alamadı" sözleri hatırlatılınca öfkelenen Çıtak çok sert çıkıştı. Babasının yaptığı açıklamayla ilgili konuşan Çıtak, "Ben başkaları gibi gidip koşup notere evrakları hemen vermedim, başkaları koşup gitmişler, ben geç göndermiş olabilirim, keşke koşup gitseydim ve hayır kurumuna bağışlasaydım. Ben ev bekliyormuşum gibi bir açıklama olmuş ama ben ev miras beklemiyorum. Çocuk evrakla yapılmıyor hislerle yapılıyor, yani gerçekten bir his varsa ortada evrak geç geldi çok getirildi denmez, bu çok mazeret gibi gelmiyor bana, evrağın geç getirilmesi bir tek bana mı denk gelmiş" ifadelerini kullandı.

"İnsanın salak yerine konması yanlış"

Kendisinin salak yerine konduğunu belirten Çıtak, "Ben kalkıpta bir şeylerin peşine düşmedim, bana göre Sezar'ın hakkı Sezar'ındır. İnsanın salak yerine konması yanlış, adaletli olmak lazım, babam herkese çok yardımsever bir insandır. Yanındaki yardımcılara kadar verilen ev 23 sene sonra barıştım denilen çocuğa verilmiyorsa evrak bana suni geldi diyebilirim" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@